Київстар

Київстар поповнить рахунок деяких абонентів на 1350 гривень

Київстар запустив нову акцію, яка не схожа ні на яку іншу в нашій країні. Оператор готовий поповнити ваш рахунок на 1350 гривень або навіть більше, але є одна умова. Яке ж це умова?


Як отримати величезну суму на рахунок

Акція діє аж до квітня для всіх абонентів Київстар, які обслуговуються на основі будь-яких передплачених тарифних планів, а також тарифів лінійки «Все Разом». Вона полягає в тому, що ви можете придбати один з декількох акційних смартфонів і отримати собі на бонусний рахунок кешбек в розмірі п’ятнадцяти відсотків від його вартості.
Ось на які моделі поширюється дана акція:

  • Galaxy A12 3 / 32Gb – 750 бонусів
  • Galaxy A31 64Gb – 1050 бонусів
  • Galaxy A31 128GB – 1125 бонусів
  • Galaxy A51 128Gb – 1350 бонусів

Придбати смартфон можна як онлайн на сайті shop.kyivstar.ua, так і офлайн, в будь-якому з п’ятисот чотирнадцяти магазинів рітейлінгової мережі мобільного оператора. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а на бонусний рахунок буде нарахована сума бонусів, наведена в списку вище. Зверніть увагу, що в акції можуть взяти участь тільки ті моделі смартфонів, що були закуплені виключно у офіційного дистриб’ютора Samsung.

Як ми писали раніше, дешевий безлімітний тариф від Київстар, який раніше був доступний тільки на території Києва та деяких інших міст, тепер можна буде підключити і в інших українських містах. Завдяки цьому багато жителів нашої країни зможуть отримати чудова пропозиція – повністю безлімітний домашній інтернет всього за двадцять п’ять гривень, або ж, що ще краще – можливість підключити відразу і домашній, і мобільний інтернет. Детальніше – у відповідній статті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google “вб’є” браузер Chrome на старих ПК

В минуле

Киевстар пополнит счет некоторых абонентов на 1350 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle