Бізнес та акції

Експерт розповів про найчастіші помилки власників банківських карт

банківська карта

Найбільш часті помилки власників банківських карт пов’язані з безпекою даних, а також переказів або платежів. Про це в бесіді з GSMinfo розповів старший викладач кафедри банківської справи ЧНУ Дмитро Ферапонко.


За його словами, часто при користуванні банкоматами і пристроями внесення купюр «клієнт може навіть не звернути увагу на наявність пристроїв зчитування або дублювання карти», а також інших шахрайських пристроїв.

Експерт додав, що помилки, пов’язані з незнанням умов використання карти, пільгового періоду і всіх можливих комісій, не настільки однозначні, але можуть позбавити клієнта певної вигоди.

«Тим часом комусь вигідний підвищений кешбек при оплаті палива на АЗС, а комусь – високий ліміт на зняття в банкоматах за місяць, або клієнт часто подорожує, тому« накопичення миль »для нього в пріоритеті», – уклав Ферапонко.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

150 тисяч в одні руки: українцям пропонують розвивати свій бізнес

В минуле

lifecell вирішив шокувати абонентів своїми тарифами

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle