lifecell

lifecell вирішив шокувати абонентів своїми тарифами

Оператор lifecell нагадав абонентам, що його тарифи дешевше, ніж у всіх конкурентів по “великій трійці”. Він запустив систему, яка дозволяє всім, хто бажає, порівняти тарифні плани і вибрати, який підходить для них найбільше. В основному вона призначена для тих, хто збирається переходити на lifecell, але може бути цікава й іншим українцям.


Як порівняти тарифні плани?

Послуга, про яку ми розповіли вище, називається «Порівнятор». У базу даних системи внесені найпоширеніші актуальні тарифні плани основних українських операторів мобільного зв’язку – lifecell, Київстар та Vodafone. Ви можете вказати приблизну ціну, яку збираєтеся платити або яку вже платите зараз в рамках нинішнього тарифу, і дізнатися, що ви за таку вартість будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Потім ви можете вибрати за цю ж ціну що підходить під ваші запити тарифний план від lifecell і таким чином уникнути неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану.

Можна також навпаки, наприклад, вибрати послугу, яка для вас особливо важлива. Це може бути мобільний інтернет, дешеві дзвінки за кордон або що-небудь ще. Система вкаже вам, які тарифи у різних мобільних операторів його пропонують, на яких умовах і якою буде вартість.

 

Після цього система може направити вас на список тарифних планів, що діють у вашому регіоні, і ви можете вибрати той, який найбільше підходить саме вам. З урахуванням значних пільг, які надає lifecell тим абонентам, які переходять до нього від інших операторів, це дуже вигідне і корисне пропозицію.

Як ми писали раніше, lifecell дозволяє користувачам тримати у себе резервні сім-карти. Коштує така карта всього п’ятдесят гривень, купується вона в магазині оператора, список найближчих до вас магазинів можна подивитися на офіційному сайті оператора або ж дізнатися за номером 545 (для абонентів Lifecell дзвінки безкоштовні). Коли приходить «час Х», і ваша картка виявляється втраченої або неробочий, ви можете активувати резервну SIM-карту. Для цього достатньо зателефонувати за номером 5433 до цілодобового контакт-центр оператора. Активація є повністю безкоштовною.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів про найчастіші помилки власників банківських карт

В минуле

lifecell решил шокировать абонентов своими тарифами

В майбутнє

Також буде цікаво