Київстар

Київстар запустив унікальний доступний тариф, у якого немає аналогів

Оператор «Київстар» тримає провідні позиції на українському ринку мобільного зв’язку і не збирається їх здавати. Деякі скандали, які трапляються у будь-якої великої компанії, виявилися так чи інакше не в силах вплинути на даний розклад. На даний момент у «Київстар» є досить вигідні тарифи, найоптимальніші на ринку, в тому числі завдяки тому, що вони містять, по суті, дві послуги в одній – одразу мобільний і домашній інтернет. Про один з таких тарифних планів ми зараз і розповімо.


Що пропонує вам оптимальний тарифний план

На перший погляд новий тарифний план від «Київстар» може здатися дорогуватим – розмір абонентської плати в ньому становить двісті гривень на місяць. Однак слід звернути увагу на ті послуги, які ви в ньому отримуєте, а саме:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто двадцять хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету.
  • Повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.

У перші три місяці користування послугами ви будете платити на чверть менше – сто п’ятдесят гривень на місяць. На перший погляд це може здатися досить дорогою пропозицією, хоч і цікавою. Однак не слід забувати, що в пакет послуг входить також домашній інтернет – ви оплачуєте, по суті, дві послуги відразу, окремо це вийде значно дорожче. Саме ця фішка і робить тарифний план оптимальним.

Тарифний план з такими цікавими умовами називається «Все разом Базовий». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар». Перш, ніж здійснювати перехід, вам варто переконатися, що на рахунку у вас є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами мобільного зв’язку в рамках тарифу «Все разом Базовий».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

PlayStation 5 временно можно получить бесплатно в Украине

В минуле

Киевстар запустил уникальный доступный тариф, у которого нет аналогов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle