Hardnews

Sony PlayStation 5 тимчасово роздають безкоштовно в Україні

Останню приставку Sony PlayStation тимчасово роздають в нашій країні безкоштовно. Ми говоримо про PS 5, яка нещодавно вийшла і вже встигла стати хітом продажів, значно потіснивши на ринку попередню версію ігрової приставки.


Акція для наших читачів

Sony PlayStation 5, яка вийшла в листопаді минулого року, немає ще й трьох місяців, але її вже вважають найкращою ігровою приставкою із всіх доступних на ринку.  Вражаючі ігри для цієї консолі дозволяють повністю зануритися в альтернативну віртуальну реальність. Зробити це ще простіше завдяки нашій акції для наших дорогих читачів: аж до десятого лютого ми розігруємо її повністю безкоштовно!

В цей день ми підведемо підсумки акції на своєму Youtube-каналі, де визначимо її долю – кому з наших читачів вона дістанеться. Ніяких складних дій для цього виконувати не потрібно – всі необхідні дії виконуються протягом хвилини. Ось що вам потрібно зробити:

Навіть якщо ви не виграєте консоль, не турбуйтеся – ми проводимо ще величезну кількість різних розіграшів, і за підсумками хоч якогось з них вам обов’язково посміхнеться удача! Але ми бажаємо вам її зараз. Саме ви, людина, що читає зараз цей текст, можете стати власником нової консолі. Це наш подарунок для вас за те, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українців попередили про масштабу аферу через OLX і “Нову пошту”

В минуле

Sony PlayStation 5 временно раздают бесплатно в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво