Vodafone дарує своїм абонентам безлімітний зв’язок до кінця зими: як отримати

Зараз на головній

Оператор Vodafone подарує своїм абонентам безлімітний зв’язок до кінця зими в рамках унікальної акції «З Vodafone всі свої». Завдяки даній акції ви можете дзвонити безкоштовно на номери будь-якого оператора по Україні. Повністю безкоштовним стане також інтернет у всіх додатках.


Як же підключити дану акцію?

Акція «З Vodafone всі свої» доступна для підключення на всі новорічні свята, аж до 15 січня 2021 року. Щоб підключити її, скористайтеся або додатком My Vodafone, або комбінацією * 888 #. Дана пропозиція є для всіх користувачів які тарифними планами лінійки SuperNet. Всі, хто підключить дану акцію протягом цього періоду, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social і Video аж до 28 лютого 2021 року.

Як ми писали раніше, оператор Vodafone буде продавати нові iPhone дешевше всіх інших офіційних постачальників на території нашої країни. За повідомленнями офіційного сайту Vodafone, з четвертого січня 2021 року і аж до десятого числа акційні моделі iPhone SE будуть продаватися зі знижкою. Їх вартість буде на цілу тисячу гривень менше, ніж в інших рітейлінгових мережах. Пропозиція буде діяти у всіх роздрібних магазинах ТОВ «ВФ Рітейл», а також в інтернет-магазині www.vodafone.ua/shop/. Кількість товару обмежена. Ціни на сайті вже вказані з урахуванням знижки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей