Київстар

Київстар вирішив заробити на абонентах за допомогою Діда мороза

Київстар слідом за іншими українськими операторами також запустив послугу, яка дозволить українцям поспілкуватися з Дідом Морозом, а також загадати йому ваше бажання на новий 2021 рік.


Дід Мороз по телефону

 

Можливість поспілкуватися з віртуальним Дідом Морозом буде дійсна протягом тижня – з 23 грудня 2020 і до 1 січня 2021, для всіх без винятку абонентів Київстар. Для цього можна зателефонувати на номер 2021. Вартість – всього п’ятдесят копійок за весь час розмови.

Роль віртуального Діда Мороза взяв на себе спеціальний розумний голосовий робот, для якого прописаний великий словниковий запас і природний голос живої людини. Штучний інтелект може розуміти людську мову і відповідати на всі ваші запитання. У процесі розмови він запитає у вас вік – з дорослими і дітьми ШІ спілкується по-різному. Після цього робот поцікавиться, як ви себе вели і що хочете загадати на Новий рік.

Створено голосової робот компанією Eve.calls, яка є експертом в тому, що стосується створення та впровадження штучного інтелекту, в першу чергу в сфері бізнес-комунікацій.

Відзначимо, що таку ж послугу надає своїм абонентам і інший оператор мобільного зв’язку – Vodafone. У нього той самий номер і той самий бот. Як повідомила Вікторія Рубан, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Vodafone, через пандемію в цьому році Дід ​​Мороз до багатьох не зможе прийти, але казку у дітей забирати не можна. Тому компанія і вирішила подарувати хоча б віртуальну.

Як ми писали раніше, Київстар надає абонентам послугу, яка дозволяє користуватися дзвінками і мобільним інтернетом безкоштовно. Вона називається «Щасливий день», і забезпечує вас безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними дзвінками в мережі оператора. Це можливо навіть з нулем на рахунку. Послуга діє протягом двадцяти чотирьох годин. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Вам прийде СМС-повідомлення, що послуга підключена успішно. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар решил заработать на абонентах при помощи Деда мороза

В минуле

Приватбанк попереджає про нову форму шахрайства

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle