Бізнес та акції

Приватбанк попереджає про нову форму шахрайства

Шахраї не дрімають і постійно винаходять нові способи обману чесних громадян. Так, нещодавно було викрито нова схема для нечесного заробітку на клієнтах таких фінансових організацій, що займаються онлайн-послугами, як «Приватбанк» та «Монобанк».


Який новий спосіб обману людей придумали шахраї?

Тепер злочинці винайшли нову махінацію, сенс якої – змусити людину погодитися на підключення кешбеку. В першу чергу, аферисти «обробляють» клієнтів «Приватбанку», як найбільшої фінансової організації в нашій країні за кількістю користувачів.

Як відомо, у багатьох магазинах і організаціях є функція «кешбек», яка дозволяє повертати назад на карту частину коштів, витрачених на будь-які покупки та послуги. Для цього послугу необхідно спочатку активувати. Співробітники банків, що працюють в колл-центрах, періодично обдзвонюють клієнтів з пропозицією підключити послугу. Шахраї також телефонують і представляються співробітниками банку, але мета у них зовсім інша, а саме – заволодіти грошима довірливого клієнта.

Відрізнити справжнього співробітника фінансової організації від афериста досить просто. Справжній менеджер ніколи не запитає у вас номер банківської картки. Ця інформація вже йому відома, вона відображається в його базі даних разом з вашими ПІБ і номером телефону. Злочинці ж під час розмови випитують, як би ненароком, всі дані вашої карти, включаючи номер, термін дії та CVV-код, що знаходиться на її зворотному боці. Цього достатньо, щоб зняти з неї гроші без вашого відома, або створити «копію» для кардингу – різновида злочинної діяльності, в якому шахрай «заробляє» на зломі і крадіжці даних карток, знімаючи з них, знову-таки, гроші.

Відома інформація і про інший вид шахрайства, пов’язаний з ПриватБанком. Шахраї повідомляють про якесь велике дослідження сервісу на ринку. За оцінки, виставлені найбільшим компаніям, обіцяють заплатити до сімнадцяти тисяч гривень. Ці виплати нібито «гарантує» популярний додаток Privat24. Для цього необхідно перейти за посиланням, яке веде на фішингових сервіс, який краде гроші і ваші персональні дані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар вирішив заробити на абонентах за допомогою Діда мороза

В минуле

Приватбанк предупреждает о новой форме мошенничества

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle