Hardnews

Популярну Sony PlayStation більше не можна буде купити

Більше компанія Sony не планує продавати консоль попереднього покоління. Ера Sony PlayStation 4 Pro офіційно закінчена, і тепер вона стане недоступна в усіх існуючих комплектаціях.


Де можна буде купити стару приставку?

Як повідомляє офіційний сайт головного інтернет-магазину PlayStation Direct в США, дана ігрова консоль більше недоступна для придбання, а в її описі тепер написано, що запаси магазину поповнюватися виробником більше не будуть. Одним словом, корпорація Sony збирається «поховати» свій старий продукт, що є досить дивним, але очікуваним рішенням, враховуючи популярність п’ятої «плойки».

На тому ж офіційному сайті PlayStation Direct тепер не можна купити і базову консоль PS4. При цьому не сказано, що її запаси не будуть поповнюватися. Можливо, написати це просто забули, а може бути і так, що якраз оригінальна версія залишиться в продажу.

Проте, не все так сумно. В оффлайн-магазинах електроніки, як і раніше, можна буде придбати приставки четвертого покоління у всіх їх модифікаціях. Невідомо також, чи будуть консолі продаватися в інших регіонах, крім США.

Нагадаємо, що Sony PlayStation 4 була представлена ​​в лютому 2013 року, а її поліпшена версія – PlayStation 4 Pro – через три з половиною роки, восени 2016. На даний момент актуальною приставкою Sony є модель PlayStation 5. Вона з’явилася в продажу 19 листопада цього року.

У вересні цього року Джим Райан, керівник компанії повідомив, що PlayStation 4, незважаючи на те, що вийшла вже дуже давно, залишатиметься, як і раніше, актуальною протягом ще не менш ніж трьох або чотирьох років. І хоча PS5 вже встигла вийти і непогано продатися, Sony як і раніше зацікавлена ​​у власниках старішої версії консолі, і впевнена, що нею будуть продовжувати користуватися десятки мільйонів геймерів по всьому світу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине заработала первая 5G сеть

В минуле

Популярную Sony PlayStation больше нельзя будет купить

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle