lifecell

lifecell запустив послугу, від якої українці в захваті

Оператор lifecell запустив нову онлайн-послугу на своєму офіційному сайті. Вона дозволяє всім бажаючим порівняти свої тарифні плани і вибрати, який тариф підходить їм найкраще. Орієнтована вона в першу чергу на тих українців, які планують переносити свої номери в lifecell від інших операторів «великої трійки».


Деталі нової послуги

Послуга називається «Порівнятор» і дозволяє зіставити всі тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Всі вони внесені в її базу даних. Ви можете вибрати будь-яку ціну, на яку орієнтуєтеся або яку платите зараз, і дізнатися, що ви будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Це дозволить вам підібрати потрібний вам тарифний план від lifecell, уникнувши неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану. Ви також можете вибрати потрібну вам послугу, наприклад, безлімітний інтернет, і подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

Після цього система може направити вас на список тарифних планів, що діють у вашому регіоні, і ви можете вибрати той, який найбільше підходить саме вам. З урахуванням значних пільг, які надає lifecell тим абонентам, які переходять до нього від інших операторів, це дуже вигідне і корисне пропозицію.

Як ми писали раніше, оператор lifecell спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАПКА) запустили спільний проект «Телеком проти корупції». У його рамках можна отримати матеріальну винагороду, якщо ви розкриєте факти хабарництва у відповідній галузі. Винагорода може складати до десяти відсотків від предмета корупційного злочину, або ж до мільйона гривень. У разі, якщо ви розкриєте корупційний злочин на суму, яка оцінюється більш ніж в десять мільйонів гривень, то винагорода вам виплатить не мобільний оператор, а держава.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар предупредил о закрытии ряда тарифов, абонентов переведут на другие

В минуле

lifecell запустил услугу, от которой украинцы в восторге

В майбутнє

Також буде цікаво