Vodafone

Vodafone запустив новий 4G у всіх регіонах України

Протягом п’яти місяців 2020 року оператору Vodafone вдалося успішно запустити 4G в діапазоні 900 МГц (LTE 900) на території всіх областей України. На даний момент побудовано 800 базових станцій (БС), в покриття яких входить 4700 населених пунктів, з сумарним населенням в 3,7 мільйона чоловік. Це найбільше покриття в нашій країні.


Успішний запуск і подальші перспективи

Загальний трафік в мережі LTE 900 перевищив півтора терабайта. Максимальна швидкість в 31 мегабіт на секунду зафіксована в Закарпатській області, найактивніше користуються інтернетом на іншому кінці нашої країни – в Чернігівській області, де одна зі станцій прокачала майже шість терабайтів.

Розширення 4G покриття дозволило мобільному оператору розвивати цілий ряд ініціатив, в тому числі, наприклад, Vodafone Village Routes, спрямований на підтримку туризму і підприємницької діяльності в невеликих містах і селах. Туристичні маршрути включають в себе невеликі агрогосподарства, пекарні, ферми, сироварні та інші цікаві об’єкти.

Очікується, що до середини 2 022 мобільний швидкісний інтернет охопить всі населені пункти, населення яких становить понад 2000 осіб, тобто дев’яносто відсотків населення України. До середини 2024 року завершено покриття доріг міжнародного і національного значення.

Як ми писали раніше, на час свят оператор Vodafone запустив акцію під назвою «З Vodafone всі свої». Всі дзвінки та інтернет стали безкоштовними на весь час свят. Клієнтам Vodafone вже не має значення, на мережу якого українського оператора їм дзвонити. Безлімітним став і інтернет у всіх додатках. Ви можете підключитися до акції «З Vodafone всі свої» з 1 грудня 2020 по 15 січня 2021 за допомогою додатку My Vodafone або ж увівши комбінацію * 888 #. Ця пропозиція дійсна для всіх абонентів лінійки тарифних планів Vodafone SuperNet. Всі, хто підключить дану акцію протягом цього періоду, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social і Video до 28.02.2021. Платити ні за що не потрібно, крім звичайного пакета послуг в місяць.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell предлагает заработать 1 млн. гривен: что нужно сделать

В минуле

Vodafone запустил новый 4G во всех регионах Украины

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle