Vodafone

Vodafone вирішив захистити абонентів від коронавірусу

Оператор «Vodafone Україна» вирішив захистити своїх абонентів від COVID-19. Багато людей, незважаючи на епідемію, продовжують подорожувати по світу з цілого ряду причин, і їм необхідна страховка.


Як оператор захистить від коронавірусу

Оператор Vodafone Україна розширив пакет послуг, які входять у програму страхування українців за кордоном Smart Travel, спільно зі страховою компанією ARX (АТ “СК” АРКС). Зокрема, тепер до списку страхових випадків входять і небезпечні інфекційні захворювання, такі, як COVID -19. Розмір страхової суми – тридцять тисяч євро. Розмір страхового платежу – від двадцяти п’яти гривень в день. Ви платите тільки за ті дні, в які дійсно перебуваєте за межами України, так що за бажанням можете оформити страховку навіть на один день.
Обов’язкове страхування включає в себе наступні випадки:

  • Швидка стаціонарна і невідкладна допомога
  • Оплата ліків
  • Медичне транспортування
  • Невідкладна стоматологічна допомога
  • Проведення необхідних діагностичних тестів на випадок, якщо у вас знайдуть захворювання органів дихання.

Туристичний поліс можна оформити як безпосередньо в Україні, так і за кордоном, протягом перших п’яти годин з моменту прибуття в іншу країну. Відзначимо, що деякі держави не допускають на свою територію іноземних громадян без страховки, або ж можуть зобов’язати пройти більш дороге страхування.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив новий тарифний план, у рамках якого пропонує всім абонентам отримати десять гігабайтів інтернету всього за три гривні в день. Призначений він не для смартфонів, а для різних «розумних» пристроїв, наприклад, планшетів і модемів. Останнім часом потреба в таких тарифних планах сильно зросла: багатьом пристроям потрібні спеціальні сім-карти для роботи, і при цьому у них інші вимоги – наприклад, їм не потрібні дзвінки, але необхідно більше інтернету. Абонентська плата в цьому тарифному плані становить сто гривень на місяць. Це стосується «Vodafone Device M», призначеного для планшетів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названий смартфон з кращою камерою

В минуле

Vodafone решил защитить абонентов от коронавируса

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle