Hardnews

Названий смартфон з кращою камерою

Asus Zenfone
Asus Zenfone

Відеоблогер Маркес Браунлі (Marques Brownlee) назвав Asus ZenFone 7 Pro смартфоном з кращою камерою за підсумками сліпого тесту. Відповідне відео є на YouTube -каналів блогера.


В рамках тестування, яке Браунлі проводить щорічно, автор вибрав 16 смартфонів різних виробників, випущених в 2020 році. У список потрапили пристрої Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, OnePlus, Asus, LG, Google , Sony, Microsoft , Oppo і Motorola. Блогер розбив пристрої по парам і зробив на камеру кожного апарату однакові фотографії. Потім Браунлі виклав знімки в свій Twitter з 4,4 мільйонами підписників і запропонував користувачам наосліп проголосувати за кожне фото.

Блогер зазначив, що за підсумками першого раунду голосування з тесту вилетіли топові смартфони від OnePlus, Google, Microsoft, LG, Oppo, Xiaomi, а також актуальний флагман iPhone 12 Pro Max. У півфіналі залишилися чотири девайса – Huawei Mate 40 Pro, Asus ZenFone 7 Pro, Xiaomi Mi 10 Ultra і Samsung Galaxy Note20 Ultra.

У фінальному голосуванні переміг флагман Asus, який обігнав свого конкурента Xiaomi Mi 10 Ultra, отримавши 54 відсотки голосів. На закінчення блогер зазначив, що кожне фото було зроблено в автоматичному режимі і не піддавалося постобробці.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям назвала типи смс, які не можна відкривати

В минуле

Vodafone вирішив захистити абонентів від коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво