Hardnews

Названо прості способи пришвидшити домашній інтернет

домашній інтернет

Робочі презентації не завантажуються, кіно постійно зависає, а гра гальмує? Є кілька простих способів підвищити швидкість підключення до інтернету.


В першу чергу, враховуйте обмеження на обсяг даних. Це одна з головних причин низької швидкості. Провайдери не рекламують обмеження по очевидним причин, але ліміти можуть серйозно вплинути на ваше з’єднання. Обмеження даних означає, що ви можете використовувати певний обсяг даних щомісяця. Якщо ви перевищите його, інтернет-провайдер серйозно обмежить швидкість вашого з’єднання. Щоб дізнатися, чи встановлений у вас ліміт, перевірте договір – швидше за все, це буде відзначено дрібним шрифтом. Якщо у вас встановлено обмеження і вам не вистачає інтернету, перейдіть на план з великим лімітом або безлімітний тариф.

Регулярно перезавантажувати роутер

Скидайте маршрутизатор приблизно раз на місяць, щоб оновити підключення пристрою до інтернету. При серйозних проблемах зі швидкістю перезавантажувати роутер можна щодня. Врахуйте, перезавантаження маршрутизатора не зробить інтернет блискавичним, але це найпростіше рішення, щоб підвищити швидкість з’єднання.

Встановлюйте роутер в правильному місці

Якщо сигнал Wi-Fi від маршрутизатора не може дістатися до вас через декілька товстих стін, інтернет-з’єднання буде залишати бажати кращого.

Розмістіть роутер ближче до центру житла або в тій кімнаті, в якій ви найчастіше проводите час. А ще краще, купіть підсилювач Wi-Fi-сигналу.

Використовуйте кабель Ethernet

Wi-Fi – це круто і зручно, але не завжди швидко. Тоді як кабельне підключення буде швидше і надійніше, оскільки кабель передає сигнал безпосередньо на ваш пристрій. Так що, по можливості підключіть найважливіші пристрої (Smart TV, ПК або ігрову консоль) до інтернету за допомогою Ethernet.

Встановіть антивірус

Будь-які віруси або шкідливі програми, що ховаються на вашому комп’ютері, значно знизять швидкість інтернету, тому варто подбати про безпеку ПК і встановити антивірус. Налаштуйте програмне забезпечення на регулярне автоматичне сканування, щоб вчасно виявити небезпеку.

Регулярно очищайте кеш

Коли ви відвідуєте веб-сайти, браузери збирають невеликі фрагменти даних про вас у вигляді файлів cookie, які накопичуються і також можуть впливати на швидкість з’єднання. Щоб позбутися від файлів cookie і трекерів, необхідно очистити кеш свого браузера. Це можна робити вручну, а можна встановити спеціальне розширення, яке буде регулярно це робити за вас.

Якщо ж все це не допомагає, можливо, просто варто поміняти провайдера.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що буде, якщо смартфон замерзне?

В минуле

Київстар запустив безлімітний інтернет за 10 гривень на місяць, але не скрізь

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle