Київстар

Нова послуга Київстар дозволяє дзвонити навіть без грошей

Киевстар

Нова послуга, недавно запущена компанією Київстар, дозволить вам дзвонити навіть в тому випадку, якщо на рахунку у вас зовсім не буде грошей. Що ж це за послуга, і на яких підставах ви можете нею користуватися?


Як дзвонити безкоштовно, навіть якщо ви забули поповнити рахунок?

В рамках нової послуги «Ми разом» ви можете вибрати собі номер для безкоштовних дзвінків на нього. Надалі ви зможете зв’язатися з абонентом з цим номером навіть в тому випадку, якщо ви не поповнювали рахунок і не оплачували необхідний пакет послуг. Вказати ви можете будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування. Скористатися послугою можуть будь-які абоненти передоплати, а також ті абоненти, у яких використовуються тарифні плани лінійки «Все разом».
Ви можете підключити цю послугу одним з чотирьох основних способів:

  • За допомогою програми «Мій Київстар»;
  • Дзвінком на безкоштовний номер 535;
  • За допомогою USSD-запиту * 535 * 380ХХХХХХХХХ #, де ХХХХХХХХХ – номер того абонента, з яким ви хочете зберегти зв’язок;
  • У консультантів по роботі з клієнтами, які працюють в колл-центрах і фірмових магазинах Київстар.

Раз на місяць ви можете змінити номер, який вибрали для здійснення безлімітних дзвінків. Детальні умови описані докладно за відповідним посиланням на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, Київстар вирішив подвоїти кількість інтернету в ряді тарифних планів. Це пов’язано з рядом причин, і не в останню чергу – з тим, що споживання мережевих ресурсів безперервно зростає. Наприклад, в рамках тарифного плану «Безлім Соцмережі» 2018 року абоненти отримуватимуть шістдесят хвилин для дзвінків на інші мережі замість тридцяти, а також чотири гігабайти інтернету замість двох. Абоненти можуть ознайомитися з цими змінами в розділі «Архів тарифів», а також їх сповістять в SMS-повідомленнях, які вони отримають мінімум за 7 днів до змін.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине могут возникнуть проблемы с 4G интернетом

В минуле

Новая услуга Киевстар позволят звонить даже без денег

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle