Hardnews

В Україні можуть виникнути проблеми з 4G інтернетом

У нашій країні можуть виникнути деякі проблеми з інтернетом четвертого покоління: уряд почав розслідування імпорту кабелів і проводів в нашу країну. Крім усього іншого, як повідомляє Американська торгова палата, це може стати причиною затримки розвитку інтернету четвертого покоління в різних важкодоступних регіонах нашої країни.


Розслідування: що привернуло увагу влади

Рішення “Про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту” (№ СП-458/2020 / 4411-03) було прийнято 24 липня 2020 года. Влада звернула свою пильну увагу на два види комунікацій – ізольовані дроти та інші електричні провідники без сполучних деталей, а також волоконно-оптичні кабелі, складені з волокон з індивідуальними оболонками. Із закликом до справедливого і неупередженого розслідування АТП звернулася до Міжвідомчої комісії з питань міжнародної торгівлі та її експертів.

Як повідомляє Американська торгова палата, це розслідування не просто зачіпає інтереси величезної кількості людей, а й може негативно вплинути на багато сфер економіки. Введення мит може дуже погано позначитися на інвестиційних можливостях мобільних операторів, які змушені будуть залучати капітали на оплату мит замість того, щоб вкладати в інфраструктуру. Також проблеми можуть очікувати і енергетичну галузь, тому що вартість кабелів в тому числі закладена в тарифи на електроенергію.

Як ми писали раніше, в нашій країні також ввели нову спосіб виклику «швидкої допомоги». У разі, якщо у вас або ваших близьких виникла підозра на коронавірусну інфекцію, тепер не обов’язково дзвонити за номерами 103, 112 або (096) 561-39-77. При появі таких симптомів, як сухий кашель, задишка, висока температура, втрата нюху і смаку, ви можете викликати швидку допомогу, зателефонувавши за безкоштовним номером гарячої лінії Міністерства охорони здоров’я – 0 800 505 201. Ця функція запускається з 26 листопада в тестовому режимі, очікується, що незабаром вона буде повноцінно запущена по всій території країни.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Влада обіцяє впровадження 5G в 2021 році навіть з урахуванням складнощів

В минуле

В Украине могут возникнуть проблемы с 4G интернетом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle