lifecell

lifecell запустив безлімітний інтернет за 1 гривню в день

lifecell

Серед всіх тарифних планів, що пропонують безлімітний інтернет, варто виділити один з нових тарифів від Lifecell. Вся справа в неймовірній дешевизні – абонентська плата в ньому становить всього лише трохи більше гривні в день. Як правило, це вартість соціальних тарифних планів з необхідним мінімумом послуг і не більше того. Тут же ми отримуємо майже «олл-інклюзів»!


Безлімітний інтернет за безпрецедентно низьку ціну

Тарифний план, про який йдеться мова в статті, відноситься до дуже рідкісного виду – дешевих безлімітів без будь-яких обмежень. Як правило, у інших операторів такі тарифи пропонують деякі правила – наприклад, ви не можете роздавати wi-fi або повинні за нього заплатити, або ж формально інтернет безлімітний, але після перевищення певної межі трафіку вам ріжуть швидкість. Тут же такого немає. Зате є наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Тарифний план, про який йде мова в статті, носить назву «Інтернет без меж». Абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень в операторський місяць – тобто менше двох гривень в день. Ви можете підключити його в будь-якому магазині оператора в зоні дії тарифу. Вона включає в себе такі регіони, як Чернівецька область, Закарпатська, окремі регіони Волині, Донбасу, Дніпропетровської області і так далі, повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, lifecell також запустив особи тариф для сім-карт, призначених не для телефонів, а для різних гаджетів. Він так і називається, «Гаджет». При підключенні ви можете вибрати, який саме пакет послуг вам потрібен, а також скільки ви готові платити за необхідні послуги. Ціни досить низькі, так що даний тарифний план є оптимальним для будь-яких гаджетів, особливо, якщо на смартфоні ви також використовуєте в якості основної сім-карту lifecell.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Київстар» перестає брати гроші за свої послуги

В минуле

lifecell запустил безлимитный интернет за 1 гривну в день

В майбутнє

Також буде цікаво