Київстар

«Київстар» перестає брати гроші за свої послуги

Киевстар

Український оператор мобільного зв’язку «Київстар» пропонує взяти участь у новій акції, згідно з якою до кінця 2020 року користувачі можуть не платити за послуги компанії. Акція приурочена до свята, якщо активувати її, то платити за інтернет, телефонні розмови всередині мережі та СМС не потрібно.


«Київстар» в цей раз зробив незвичайний хід, наголову випередивши конкурентів – надавати можливість безкоштовного користування послугами оператора до нього не почав ніхто. Акція отримала назву «Щасливий день», активація не зажадає грошових вкладень. За заявою представників компанії, дія спеціальної пропозиції поширюється на інтернет і дзвінки. Підключитися до послуги можна віддалено, за допомогою цифрових команд або на сайті компанії. Для цього потрібно зайти на сайт «Мій Київстар», перейти в розділ «Акції» і вибрати «Щасливий день». Щоб активувати послугу через цифрові команди, потрібно відправити запит «* 222 #». Крім цього можна зв’язатися з оператором по номеру 222, щоб він детальніше пояснив методи підключення. Якщо ви успішно активуєте послугу, на телефон прийде СМС-оповіщення.

Акція обмежена за часом – її дія завершиться 31 грудня. Підключатися до «Щасливого дня» можна вже зараз, з моменту підключення вам буде наданий безкоштовний тиждень для спілкування і використання інтернету. З 31 грудня акція діяти перестане.

Є обмеження для користувачів, які не можуть активувати послугу. Вона доступна для власників звичайних пакетів послуг, однак користувачі тарифів зі спеціальними умовами в число «щасливчиків» не потрапляють. Так взяти участь в акції не зможуть люди, які використовують договори «Професіонал», Київстар Домашній 4G », Smart SIM», а також «Роутер 4G».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» об’єднується з Viber для запуску унікальної функції

В минуле

lifecell запустив безлімітний інтернет за 1 гривню в день

В майбутнє

Також буде цікаво