Київстар

Київстар подвоїв кількість послуг у своїх тарифах

Обговорення
Київстар

До 31 серпня включно абоненти Київстар можуть отримати вдвічі більше мегабайтів мобільного інтернету, хвилин для дзвінків на інші мережі та SMS-повідомлень, ніж передбачено у їх тарифі.


Вигідною пропозицією можуть скористатися абоненти, які обслуговуються на передплаті, користуються тарифами «Все разом» або контрактними тарифами для фізичних осіб. Для цього їм достатньо мати оплачений пакет послуг на місяць/4 тижні та відправити запит одним із декількох зручних способів:

  • ввівши короткий код *222#;
  • скориставшись голосовим меню за номером 222;
  • скориставшись додатком «Мій Київстар».

Протягом дня їм буде нарахований другий пакет послуг без жодних доплат. Наприклад, абоненти з тарифом «Спілкування без меж» отримають додатково 3000 Мб та 30 хвилин для дзвінків на інші мобільні та за кордон.

Київстар

Абоненти передплати можуть користуватися додатковими послугами до наступної дати оплати за тарифом, а контракті абоненти та клієнти з тарифами «Все разом» – до кінця календарного місяця. А потім вони зможуть знову замовити ще один додатковий пакет послуг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi 9A і 9C – відома європейська ціна новинок

В минуле

Які переваги принесе 5G простим українцям

В майбутнє

Також буде цікаво