Київстар

Київстар запусти найдешевший тариф в своїй лінійці

Кожна телекомунікаційна компанія прагне того, щоб всі ті послуги, доступ до яких вона надає, використовувало як можна більш широке коло людей, а впроваджуються заради цього найрізноманітніші нововведення. Стільниковий оператор «Київстар» є одним з найбільших операторів зв’язку в Україні, а користуються його послугами на постійній щоденній основі більш ніж 26 млн осіб, які проживають в країні. За рахунок даної компанії всі вони мають можливість здійснювати голосові дзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями SMS і, крім того, користуватися мобільним інтернетом. Проблема лише в тому, що за все це треба платити кошти, причому далеко не в самих маленьких обсягах, що, в свою чергу, не найкращим чином позначається на їх доступності.


Стільниковий оператор «Київстар», будучи одним з учасників «великої трійки», вважав за необхідне запустити найдешевший в лінійці тарифний план, а пропонує він цілу масу можливостей, витрачати всі з яких можна на свій власний розсуд. Так, зокрема, клієнту цієї телекомунікаційної компанії кожен місяць стабільно надають 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також, крім того, 6 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE. Саме ця швидкість може досягати величезного значення в цілий 300 Мбіт / с, тобто вкрай великого значення. Такий пропускної абсолютно точно буде досить для повсягденного користування. В тариф включено безліміт на всі популярні соціальні мережі та мессенджери.

Тарифний план під назвою “Спілкування без меж” також включає в себе повний безліміт в середині мережа та послугу Київстар ТБ. Обходиться найдешевший тариф в лінійці компанії в 125 гривень на місяць, а це не дуже то і дешево.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button