lifecell

lifecell запустив кращий тариф для гаджетів

Різноманітні гаджети давно увійшли в наше повсякденне життя, але для нормального функціонування багатьох з них потрібна сім-карта. Звичайні картки, призначені для смартфонів, цілком підходять, але найчастіше це вкрай незручно. З девайсів майже ніколи не дзвонять, у них інші функції, і, отже, інші вимоги до тарифних планів для них. Тому дуже поширені різні тарифи для гаджетів, кращий з яких недавно запустив lifecell.


Які послуги пропонує новий тарифний план для гаджетів?

Залежно від того, для якого саме гаджета вам потрібна картка, lifecell може запропонувати різні пакети послуг в рамках одного і того ж тарифного плану. наприклад:

  • Для смарт-годинників і сигналізацій: тридцять хвилин дзвінків в день всередині мережі, п’ятсот мегабайт інтернету в місяць за шістдесят гривень.
  • Для планшетів: тридцять гігабайтів і безліміт на найпопулярніші соціальні мережі за сто тридцять гривень.
  • Для роутерів: шістдесят гігабайтів, безліміт на найпопулярніші мережі, сто вісімдесят гривень на місяць.
  • «Роутер-плюс»: безліміт на соціальні мережі і месенджери, сто гігабайтів, двісті п’ятдесят гривень на місяць.

Тарифний план, про який ми говоримо, називається «Гаджет». При підключенні ви можете вибрати, який саме пакет послуг вам потрібен, а також скільки ви готові платити за необхідні послуги. Ціни досить низькі, так що даний тарифний план є оптимальним для будь-яких гаджетів, особливо, якщо на смартфоні ви також використовуєте в якості основної сім-карту lifecell.

Як ми писали раніше, lifecell випустив універсальний стартовий пакет, на який можна підключити будь-який тариф. Якщо вам потрібна універсальна карта lifecell, то ви можете придбати її за двадцять п’ять гривень. Є можливість також замовити доставку кур’єром «Нової Пошти» або ж самовивозом, така послуга обійдеться вам в сорок п’ять гривень. Активувати картку можна в такий спосіб:

  1. Вставте картку в ваш телефон.
  2. Активуйте її за допомогою безкоштовного дзвінка на номер 111.
  3. Виберіть один із доступних тарифних планів за допомогою комбінації * 141 #, дзвінка на номером 5433, власного особистого кабінету на сайті my.lifecell.ua або іншим способом.
  4. Поповніть свій рахунок на суму, необхідну для активації тарифного плану.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Створено портативний пристрій для визначення COVID-19 по диханню

В минуле

lifecell запустил лучший тариф для гаджетов

В майбутнє

Також буде цікаво