lifecell пропонує 10 Гб інтернету за 70 копійок в день

Зараз на головній

Компанія Lifecell в «великій трійці» українських операторів знаходиться на положенні вічно наздоганяючих. Проте, для простих абонентів це може бути плюсом, тому що оператор постійно намагається залучати нових користувачів. Найпоширеніший метод для цього – дешеві тарифні плани, як всеукраїнські, так і регіональні. Про один з них ми сьогодні і поговоримо.


Деталі найвигіднішого регіонального тарифу

Найпривабливіше в тарифному плані, про який сьогодні піде мова – ціна. Вона становить всього двадцять гривень на місяць. При цьому даний тариф не є типовим «соціальним», в якому невисока вартість компенсується практично повною відсутністю будь-яких послуг. Скоріше навпаки. Головний, і, мабуть єдиний мінус тарифу – він регіональний. Щоб уточнити список міст, в яких ви можете його підключити, відвідайте сайт оператора.

Абоненти, які підключать даний тарифний план отримають десять гігабайт мобільного інтернету, причому Facebook, Instagram і Twitter таріфціроваться не будуть. Ці найпопулярніші серед українців ресурси повністю безлімітні. Безлімітним буде, традиційно, і зв’язок з іншими абонентами Lifecell. Для дзвінків на інші номери, в тому числі стаціонарні, надається 100 хвилин. СМС-повідомлення коштує двадать п’ять копійок.

Тарифний план називається «Залізна двадцятка». Залізна – тому, що Lifecell не планує на даний момент змінювати тарифні плани, тобто як мінімум протягом 2020 року ви дійсно будете платити за зв’язок всього двадцять гривень. Погодьтеся, це більш ніж вигідна пропозиція, тож не дивно, що тарифний план розходиться, як гарячі пиріжки. Єдина незручна річ – на «двадцятку» не можна перейти, тільки купити новий стартовий пакет. Так що, якщо у вас ще немає «лайфівських» картки – можливо, саме час її придбати!

Як ми писали раніше, компанія Lifecell дозволяє вам ділитися одним і тим же пакетом інтернету на декількох пристроях. Це досить зручно, тому що, наприклад, можливі ситуації, коли ви просто забудете поповнити один з безлічі своїх рахунків і в підсумку залишитеся без інтернету взагалі. Тепер такої проблеми виникнути не може, принаймні, якщо ви замовите послугу під назвою «МультіSIM Інтернет». Тепер у вас при наявності декількох карток вся оплата і управління послугами з надання інтернету буде проводитися в одному акаунті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей