Павло Дуров повністю розкритикував новий iPhone 12 Pro

Зараз на головній

Засновник Telegram і “ВКонтакте”, бізнесмен Павло Дуров, обрушився з критикою на новий флагманський смартфон iPhone 12 Pro, назвавши його “неймовірно громіздким”.


“Тільки що спробував iPhone 12 Pro – який же це неймовірно громіздкий шматок заліза. Він виглядає і відчувається як роздутий iPhone 5 з 2012 року, але з жахливим набором камер, які стирчать на різній висоті, – написав Дуров у своєму каналі. Горезвісна виїмка і широкі рамки як і раніше присутні – це робить низьким співвідношення площі екрану до корпусу і створює відчуття застарілого пристрою “.

iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro

Бізнесмен також додав, що “через дев’ять років після смерті Стіва Джобса компанія як і раніше живе за рахунок технологій і репутації, які він створив, без будь-яких значущих інновацій”.

“Не дивно, що на початку цього року продажі iPhone впали на 21 відсоток. Якщо ця тенденція збережеться, то через 7-10 років частка iPhone на світовому ринку буде незначною”, – висловив упевненість Павло Дуров.

Серія iPhone 12, нагадаємо, була представлена у вересні і жовтні. У продаж в Україні новинки надійшли в жовтні-листопаді. Дисплей iPhone 12 Pro Max фахівці визнали найкращим серед усіх смартфонів. За якістю зйомки авторитетний ресурс DxOMark поставив камеру iPhone 12 Pro Max на п’яте місце серед всіх флагманів.

Лінійка iPhone 2020 року включає в себе маленький iPhone 12 mini, базовий iPhone 12, а також версії Pro і Pro Max. Їх відрізняє в тому числі оновлений дизайн, що включає в себе плоскі, а не закруглені, як на попередніх моделях, бічні грані корпусу, новий процесор Apple A14 Bionic, вдосконалені (головним чином софтверного) камери, OLED-дисплеї у всіх моделях і більш міцне захисне Скло.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей