Vodafone

20 Гб за 3 гривні в день: новий тариф Vodafone

Обговорення

У оператора Vodafone є безліч дешевих тарифних планів, які дозволяють вам отримати досить великий пакет послуг за чисто символічну плату. У числі таких тарифів є і той, про який ми вам зараз розповімо: ви можете отримувати дуже великий пакет послуг в двадцять гігабайтів високошвидкісного інтернету всього за три гривні в день. Якщо у вас є кабельний інтернет вдома, то, по суті, вам більше і не потрібно.


Кращий тарифний план від Vodafone: список послуг

Як правило, сто гривень на місяць – це своєрідний рубіж, який відділяє дуже дешеві тарифні плани з мінімумом послуг, так звані соціальні, від більш дорогих, що включають в себе велику кількість хвилин і гігабайтів. Новий тарифний план від Vodafone пропонує вам за ціною соціального тарифного плану отримати пакет послуг, які зазвичай входять вже в більш просунуті тарифи. Ось список цих послуг:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь).
  • Послуга Vodafone Video Pass для любителів відео. Нагадуємо, що вона дозволяє без урахування трафіку переглядати найбільш популярні відеосервіси, такі як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.
  • Сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів.
  • Можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Тарифний план, з яким ми присвятили цю статтю, називається Vodafone SuperNet Turbo. Абонентська плата становить сто гривень на місяць, тобто всього лише три гривні і тридцять копійок на день. Особливі умови даного тарифу діють не на всій території України: дізнатися повний список регіонів нашої країни, де ви можете підключити цей тарифний план, ви можете на сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, оператор Vodafone Україна планує знову нарахувати по десять гігабайтів інтернету і тисячі хвилин на розмови по всій Україні деяким своїм абонентам – в першу чергу практикуючим лікарям. Про це прес-служба компанії повідомила днями. Безкоштовні гігабайти та хвилини нараховуватимуться всім абонентам Vodafone, що є лікарями, незалежно від того, обслуговуються вони за контрактом чи,як більшість українців, за передоплатою. Ті, хто навесні вже отримав цей пакет, зараз отримають його автоматично. Ті ж медпрацівники, які недавно стали абонентами оператора або почали практику, повинні пройти невелику процедуру реєстрації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» блокує перекази з карти на карту

В минуле

Нарешті: Київстар впровадив очікувану українцями послугу

В майбутнє

Також буде цікаво