Нарешті: Київстар впровадив очікувану українцями послугу

Зараз на головній

Нещодавно лідер українського ринку мобільного зв’язку, компанія Київстар, впровадила послугу, на яку давно чекали українці. Йдеться про підтримку вбудованих електронних SIM-карт (eSIM).


Корисна послуга: детально

Про впровадження послуги заявила прес-служба Київстар в четвер, дванадцятого листопада. Оператор став останнім з «великої трійки», що запустив електронні сім-карти, але зате послуга надається без будь-якої додаткової плати. Вона включена в такі передоплаті тарифні плани, як “Відео без меж”, “Розваги без меж” і “Спілкування без меж”.

Нагадаємо, що eSIM називається вбудована мікросхема, яка може зберігати на собі до п’яти різних номерів. Між ними можна переключатися, не розбираючи і не вимикаючи свій гаджет. В цілому це набагато зручніше, ніж звичні всім фізичні сім-карти. Також важливою перевагою таких карток є більш високий рівень захисту. Наприклад, ви не будете боятися, що при крадіжці телефону картку просто викинуть – обнулити електронну карту, не будучи власником, який знають пароль, практично неможливо. Електронні картки також не схильні до затирання.

Очікується, що популярність технології електронних сім-карт буде рости чим далі, тим більше. Українці активно купують смартфони, підтримують eSIM: тільки за останній рік їх продажі зросли в півтора рази. Підключити київстарівських eSIM ви можете або на сайті оператора, або самостійно замінивши її в додатку “Мій Київстар”.

Активувати дану послугу ви також можете одним з двох способів. Якщо ви вже є абонентом «Київстар» то вам достатньо у відповідній програмі «Мій Київстар» замінити фізичну картку на електронну. Якщо ж ви поключаете новий номер, то вам потрібно вибрати і сплатити один з тарифних планів, що підтримують дану технологію.

Як ми писали раніше, Київстар запустив ще одну корисну технологію – систему захисту Star Guard my. Вона дозволить вам убезпечити як ваш власний смартфон, так і гаджети всіх членів вашої родини. Функціонал Star Guard my включає в себе не тільки захист вашого смартфона або планшета від всіх видів вірусів, але і, наприклад, можливість очистити пам’ять вашого гаджета від непотрібної сміттєвої інформації, що утрудняє його роботу, через що він починає подвисать, а також інші корисні функції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей