Бізнес та акції

«ПриватБанк» блокує перекази з карти на карту

Обговорення
ПриватБанк

У мережі знову з’явилися скарги на український банк «ПриватБанк», який нібито заблокував переказ грошей з картки клієнта на карту його родича. Відповідний негативний відгук клієнта з’явився на порталі НБУ.


Згідно відгука громадянина, на цей раз банк заблокував його переказ на карту сестри. Як написав потерпілий, він вирішив фінансово підтримати родичку, яка в цей момент перебувала на лікуванні в домашніх умовах і потребувала допомоги. Однак його запит на переказ великої суми грошей на картку іншого користувача не був здійснений, хоча клієнт підтвердив переказ через корзину сервісу «Приват24». Повторні спроби перевести кошти не увінчалися успіхом, більш того, охоронні системи банку зменшили ліміт на зняття коштів з банкомату на картці людини.

Розсерджений ситуацією клієнт звернувся в технічну підтримку фінансової організації, однак там проблему в віддаленому режимі не вирішили. Навпаки, вони попросили зробити цей платіж не через інтернет-сервіси банку, а термінал. На це чоловік відповів, що найближчий банкомат знаходиться від нього в кількох десятках кілометрів, проте представник банку заявив, що нічим іншим допомогти не може і користувачеві потрібно підтвердити свою особистість, щоб зняти підозри, що його фінансовими інструментами заволоділи шахраї.

Всю свою ненависть до ситуації клієнт виклав в негативному відгуку на сайті НБУ. На його повідомлення відразу ж відповів представник «Приватбанку», який вибачився за ситуацію, що склалася, і зазначив, що найближчим часом оператор зв’яжеться з ним для вирішення виниклої проблеми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вартість Redmi Note 10 і Note 10 Pro буде невисокою

В минуле

20 Гб за 3 гривні в день: новий тариф Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво