Бізнес та акції

Проблеми з поповненням карт в Monobank, гроші не доходять

Монобанк

На порталі Мінфін з’явилася скарга про те, що клієнт не може доборотися зарахування коштів на свій рахунок в Monobank.


Клієнт відправив платіж з іншого банку на рахунок в Monobank і додав документи про надходження коштів.

Проте, Monobank відмовився взяти платіж і не відсилає його назад.
Я їм з самого початку надав документ з термінами, що мені необхідно сплатити договір купівлі нерухомості та попросив прискорити повернення. Звернення до служби підтримки абсолютно даремні, співробітники ні за що не відповідають, керівників ніяких немає, у них навіть відділу по роботі з претензіями немає “, – невдоволено повідомляє чоловік.

монобанк

Крім того, йому необхідно постійно пояснювати своє скрутне становище робітникам гарячої лінії та він не розуміє, чому історія розмови з клієнтами не зберігається.

Обіцяють передзвонити, але не передзвонюють, на листи не відповідають. Офісу куди приїхати теж немає, центральний офіс Універсалу на Автозаводській каже що вони не бачать платежі Monobank і ніяк вплинути на них також не можуть“, – зазначив він у своїй претензії.

Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити. Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації“, – дав відповідь на незадоволений відгук працівник Monobank.

Користувачі в коментарях запропонували клієнтові звертатися зі скаргами в НБУ і не поповнювати карти Monobank на суму більше ніж 1000 гривень.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Велика комісія “ПриватБанку” за зняття готівки розгнівала клієнта

В минуле

Українцям почали приходити фальшиві платіжки за комуналку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle