Бізнес та акції

Найсвіжіша Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень

Обговорення
Sony PlayStation

Щоб мати можливість грати в будь-які відеоігри необхідно електронний пристрій, який дозволить все це робити. Таких в даний час на ринку досить багато, але якщо говорити про консолі, то їх можна перерахувати по пальцях. Ігрові приставки користуються по всьому світу величезною популярністю, причому з роками все більше людей бачать сенс в тому, щоб їх використовувати. Це роблять як діти, так і дорослі люди, які хочуть отримати неймовірний досвід користувачів. В кінці 2018 японська корпорація Sony вирішила за необхідне створити і випустити на ринок свою власну ігрову приставку, оснащену за останнім словом техніки щодо тих завдань, для вирішення яких вона створювалася. Новинка одночасно надійшла в продаж по всьому світу.


Простіше кажучи, купити ігрову приставку Sony PlayStation стало можливо в Україні, США, Європі та інших країнах світу, а оцінена вона була в цілих 3999 гривень, за скільки її продавали в Україні в фірмових торгових точках виробника, а разом з тим в магазинах партнерів. Проте, вже через два тижні після початку продажів стало зрозуміло, що щось пішло не за планом, тому що вона продавалася неймовірно погано. В результаті, компанії-виробнику, щоб врятувати свою новинку, не залишалося нічого іншого, крім як обрушити її ціну і зробити дану приставку набагато більш доступною, ніж на старті продажів. Для цього треба було опустити її ціну до 2999 гривень, тобто неймовірно сильно.

Sony PlayStation

За зниженою ціною вона продавалася кілька місяців, користуючись хорошим попитом по всій земній кулі, але через якийсь час ситуація знову почала стрімко погіршуватися з кожним днем, тобто її собі купував все менше коло людей, що, в свою чергу, вкрай негативно позначалося на її подальшому майбутньому. Вся ця ситуація змусила компанію Sony зробити свою консоль ще дешевше, встановивши на неї цінник на рівні 1899 гривень. Виходить, що тепер купити найсвіжішу PlayStation можна менше ніж за 2000 гривень. За зниженою ціною консоль доступна для покупки по всьому світу, а разом з тим в офіційних магазинах бренду і в торгових точках партнерів.

Sony PlayStation

Йдеться звичайно ж про модель PlayStation, яка отримала назву PS Classic, що стала доступною для покупки близько 1,5 року тому. Нова модель має вдвічі менші розміри, має підтримку сучасних телевізорів за рахунок роз’єму HDMI, а також може похвалитися масою інших переваг, які роблять її неймовірно просунутої в усіх відношеннях. У неї вже вбудовано близько 30 ігор, а другий геймпад входить в комплект поставки, тому докуповувати його окремо не потрібно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Самая свежая Sony PlayStation упала в цене ниже 2000 гривен

В минуле

Назван самый дешевый общедоступный тариф на сотовую связь в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво