Vodafone

Київстар роздасть абонентам по ще одній сім-карті

Обговорення

Київстар роздасть абонентам по ще одній сім-карті: ви можете скористатися послугою «SIM для планшета», для того, щоб отримати другу картку. Її можна вставити в планшет або інший пристрій, отримавши таким чином можливість доступу в інтернет і до інших послуг. При цьому друга картка матиме той же номер і рахунок, що й ваша основна. Погодьтеся, це дуже зручно.


Як активувати картку для планшета?

Ви можете отримати картку разом з вашою основною або ж купити її окремо. Щоб активувати її самостійно, вам знадобиться або стартовий пакет Smart SIM, або ж пакет, на якому немає позначки «Перший пакет послуг включений». Потім вам необхідно вставити цю картку в телефон і відправити звичайний запит для активації номера – *111#. Після цього наберіть запит *244*380(ваш номер)#. Вкажіть той номер, на який буде підключено ваша картку для планшета. Протягом доби буде розглянуто вашу заявку, підтвердження підключення послуги прийде вам на основний номер у вигляді СМС. Після виконання заявки послуги інтернету на додатковій SIM будуть активовані протягом двох годин.

Киевстар

 

Зауважте, що після того, як ви підключите заявку, вам необхідно буде перезавантажити пристрій з нової сім-картою. Поповнювати рахунок нової SIM-карти для того, щоб виконати заявку на «SIM для планшета», не потрібно, але сума, достатня для підключення і активації послуги, повинна бути на вашому основному пакеті. Якщо з моменту активації стартового пакету пройшло більше семи днів, ви не зможете підключити додаткову карту самостійно. Також недоступнке самостійне підключення для абонентів контрактної форми обслуговування. В цьому випадку вам необхідно звернутися в магазин Київстар до фахівця по роботі з клієнтами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

20 Гб за 3 гривны в день: новый тариф Vodafone

В минуле

Киевстар раздаст абонентам по еще одной сим-карте

В майбутнє

Також буде цікаво