Київстар роздасть абонентам по ще одній сім-карті

Зараз на головній

Київстар роздасть абонентам по ще одній сім-карті: ви можете скористатися послугою «SIM для планшета», для того, щоб отримати другу картку. Її можна вставити в планшет або інший пристрій, отримавши таким чином можливість доступу в інтернет і до інших послуг. При цьому друга картка матиме той же номер і рахунок, що й ваша основна. Погодьтеся, це дуже зручно.


Як активувати картку для планшета?

Ви можете отримати картку разом з вашою основною або ж купити її окремо. Щоб активувати її самостійно, вам знадобиться або стартовий пакет Smart SIM, або ж пакет, на якому немає позначки «Перший пакет послуг включений». Потім вам необхідно вставити цю картку в телефон і відправити звичайний запит для активації номера – *111#. Після цього наберіть запит *244*380(ваш номер)#. Вкажіть той номер, на який буде підключено ваша картку для планшета. Протягом доби буде розглянуто вашу заявку, підтвердження підключення послуги прийде вам на основний номер у вигляді СМС. Після виконання заявки послуги інтернету на додатковій SIM будуть активовані протягом двох годин.

Киевстар

 

Зауважте, що після того, як ви підключите заявку, вам необхідно буде перезавантажити пристрій з нової сім-картою. Поповнювати рахунок нової SIM-карти для того, щоб виконати заявку на «SIM для планшета», не потрібно, але сума, достатня для підключення і активації послуги, повинна бути на вашому основному пакеті. Якщо з моменту активації стартового пакету пройшло більше семи днів, ви не зможете підключити додаткову карту самостійно. Також недоступнке самостійне підключення для абонентів контрактної форми обслуговування. В цьому випадку вам необхідно звернутися в магазин Київстар до фахівця по роботі з клієнтами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стільниковий оператор Vodafone запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців - принаймні тих, хто хоче...

Більше схожих статей