Vodafone

Vodafone пропонує 1500 хвилин по Україні за 25 гривень на місяць

Часто буває так, що у вас не вистачає хвилин для розмов по Україні, але в цілому тарифний план вас влаштовує. Для виправлення саме цієї проблеми Vodafone ввела в дію послугу, яка дозволяє вам отримати додаткову кількість хвилин для дзвінків на номери інших українських операторів і на номери стаціонарного зв’язку. Ви можете отримати сімсот або півтори тисячі хвилин всього за двадцять п’ять гривень на місяць.


Які абоненти можуть отримати більше хвилин

Сутність пропозиції компанії Vodafone проста: якщо вам не вистачає пакетних хвилин, то ви можете отримати більше, просто доплативши двадцять п’ять гривень і обмінявши свій невеликий пакет послуг на новий. Ця послуга називається «Безліч розмов», і вона фактично дозволяє вам вирішити, що для вас потрібніше – безлімітні дзвінки на Vodafone або ж дзвінки в рамках пакету хвилин, але на всі номери.

Абоненти наступних тарифних планів отримають в рамках даної послуги сімсот хвилин: Vodafone Family Plus, Vodafone Family на спеціальних умовах, Vodafone Family Turbo і Vodafone SuperNet Start. Абоненти тарифних планів Vodafone SuperNet Pro і Vodafone SuperNet Unlim отримають набагато більше – півтори тисячі хвилин. Щоб підключити послугу, необхідно ввести комбінацію * 715 # і клавіша виклику. Якщо ви передумали, введіть * 715 * 0 #. Щоб подивитися стан тарифного плану (діє послуга чи ні), введіть * 101 * 4 #. Більш детальну інформацію про умови послуги можна отримати по одному з безкоштовних номерів: 111 для абонентів Vodafone, або ж 0800 400 111 для абонентів інших мобільних операторів.

Як ми писали раніше, Vodafone подарує медикам, які борються з епідемією COVID-19, 10 гігабайтів інтернету і тисячу хвилин на розмови. Ті, хто вже отримав аналогічний подарунок від оператора навесні, отримають його зараз автоматично. Медпрацівники, які стали абонентами недавно і, відповідно, не отримали пакет послуг в квітні-травні поточного року, повинні пройти нескладну процедуру реєстрації, для якої їм достатньо відправити безкоштовне СМС-повідомлення на номер 640 або ж заповнити необхідну заявку на сайті http: // likar.vodafone.ua. Після того, як ви пройдете верифікацію номера, наданого НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України), ви отримаєте послуги протягом п’яти днів, про що вас сповістять в СМС-повідомленні. Використовувати пакет можна протягом місяця з моменту нарахування.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар дарит 3 месяца бесплатного ТВ: как получить

В минуле

Vodafone предлагает 1500 минут по Украине за 25 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle