Свій магазин: Vodafone вирішив конкурувати з Google і Apple

Зараз на головній

Компанія Vodafone запустила додаток Vodafone Market, за допомогою якого має намір конкурувати з Google і Apple. Користувачі можуть купувати ігри і програми, які можуть їм знадобитися для різних цілей. Також в рамках Vodafone Market доступна спеціальна послуга BeFit, призначена для дотримання правил і норм здорового способу життя, і послуга Kids Market, в рамках якої ваші діти від 3 до 12 років можуть отримати доступ до розвиваючих програм та ігор.


Як користуватися послугою

Відзначимо, що в рамках послуги Vodafone Market ви можете завантажувати ігри та програми без будь-якої плати за інтернет-трафік. Додатками ви можете користуватися, навіть якщо у вас немає доступу до інтернету.

Щоб активувати послугу, вам необхідно підтвердити активацію за адресою http://app.vodafone.ua, або ж відправивши SMS-повідомлення за номером 2024. Перші три дні ви можете користуватися послугою безкоштовно. Надалі ви можете заплатити одинадцять гривень за тиждень або ж 1 гривню 75 копійок за один день. При цьому за замовчуванням нараховується оплата послуги за тиждень. Щоб відключити послугу, відправте SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 2024 що не тарифікується, або ж перейдіть на сайт http://app.vodafone.ua, виберіть розділ «Мій профіль» і натисніть кнопку «Вимкнути».

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу, яка дозволить вам застрахувати свій смартфон від втрати. Вона включає в себе кілька корисних функцій. Це, в першу чергу, так званий e-Sticker, інформація на заблокованому екрані з приводу того, як і кому необхідно повернути телефон. На ваш смартфон встановлюється програма, яка автоматично заблокує всі його функції, якщо ви звернетеся до колл-центру або ж скористаєтеся функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою. У разі, якщо ви знайшли такий заблокований телефон, вам необхідно зателефонувати в той же самий колл-центру за номером 6911, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей