Київстар

Київстар збільшив швидкість інтернету до 100 Мб / с в деяких регіонах

Обговорення

Нещодавно мобільний оператор Київстар повідомив про те, що йому вдалося успішно збільшити покриття четвертого покоління на території дев’яти областей України. Встановлено двадцять дев’ять базових станцій, які працюють на частотах LTE900. Швидкість зросла до ста мегабіт в секунду і вище.


Деталі нового розширення мережі

Згідно п’ятничного повідомленням мобільного оператора, всього доступ до високошвидкісного інтернету отримали люди на території більш ніж ста семидесяти населених пунктів, розташованих на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської областей.

Мобільний зв’язок став доступним на території наступних міст, де раніше не було доступу в інтернет за стандартом 4G:

  • Донецька область – Гірник, Очеретине, Родинське, Сіверськ.
  • Львівська область – міста Жидачів, Ходорів, Буськ.
  • Місто Котельва на Полтавщині.
  • Міста Балахівка, Молодіжне в Кіровоградській області.
  • Кілька десятків сіл.

Понад сто шістдесят тисяч осіб отримали можливість підвищити швидкість мобільного інтернету до сотні мегабіт в секунду. Всього на даний момент існує понад тридцять вісім тисяч базових станцій «Київстар», доступ до мереж четвертого покоління має вісімдесят п’ять відсотків населення нашої країни. У розвиток мобільних технологій в цьому році інвестовано понад чотири мільярди гривень.

Як ми писали раніше, Київстар запустив доступні тарифні плани з швидким інтернетом і ТБ. Дані тарифні плани являють собою пакети послуг «Все включено», які дозволяють заощадити до п’ятдесяти відсотків загальної вартості інтернету і телебачення. Існує три основних тарифних плани з лінії «Все разом». Наприклад, у тарифному плані «Все разом Базовий + ТВ» ви отримуєте безлімітний домашній інтернет на швидкості до ста мегабіт в секунду. Також в пакет послуг входить мобільний зв’язок: 120 хвилин на інших операторів, безлімітні дзвінки всередині самої мережі Київстар, 12 гігабайтів мобільного інтернету і величезна кількість сервісів з безлімітним трафіком, включаючи YouTube, телеграм, Інстаграм. В рамках пакета телебачення ви отримаєте 123 каналу. Все це спочатку обійдеться абонентам в 150 гривень, через три місяці і далі – в 250.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как защитить смартфоны Samsung с помощью чехлов

В минуле

Киевстар увеличил скорость интернета до 100 Мб/с в некоторых регионах

В майбутнє

Також буде цікаво