Київстар запустив доступні тариф з швидким інтернетом і ТБ

Зараз на головній

Починаючи з 28 жовтня Київстар запустив цілий ряд доступних тарифних планів з швидким інтернетом і ТБ, розширивши їх список в різних населених пунктах нашої країни. Дані тарифні плани являють собою пакети послуг «Все включено», які дозволяють заощадити до п’ятидесяти відсотків загальної вартості інтернету і телебачення.


Якими будуть нові тарифні плани від Київстар

Існує три основних тарифних плани з лінії «Все разом». Так, в тарифному плані «Все разом Базовий + ТВ» ви отримуєте безлімітний домашній інтернет на швидкості до ста мегабіт в секунду. Також до пакета послуг входить мобільний зв’язок: 120 хвилин на інших операторів, безлімітні дзвінки всередині самої мережі Київстар, 12 гігабайтів мобільного інтернету і величезна кількість сервісів з безлімітним трафіком, включаючи YouTube, телеграм, Інстаграм. В рамках пакета телебачення ви отримаєте 123 каналу. Все це спочатку обійдеться абонентам в 150 гривень, через три місяці і далі – в 250.

Тарифний план «Все разом вигідний + ТВ» пропонує більш широкий спектр послуг. Кількість дзвінків зростає до 180 хвилин, мобільний інтернет вже вважається безлімітним. Список каналів становить 250. Абонентська плата протягом перших трьох пільгових місяців буде дорівнює 250 гривням на місяць, в подальшому – 350.

Київстар все разом

 

Нарешті, ті, хто не дивиться телевізор, можуть вибрати звичайний базовий тарифний план «Все разом базовий». У ньому вам після закінчення знижки доведеться платити менше за все – 200 гривень на місяць.

Як ми писали раніше, нещодавно Київстар ввів особливу тарифікацію своїх послуг для абонентів передоплати. Тепер, наприклад, гігабайт інтернету обійдеться вам в сто гривень. Не поспішайте засмучуватися і викидати свою картку: такі умови будуть діяти тільки в тому випадку, якщо у вас немає грошей оплатити свій звичний пакет послуг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей