Власникам смартфонів Xiaomi варто готуватися до проблем

Зараз на головній

Безліч власників смартфонів Xiaomi в останній тиждень активно «штурмують» різні форуми в мережі, скаржачись на конкретну проблему – швидку розрядку батареї гаджета. Експерти ж, заспокоюють їх – проблем може бути не в їх телефонах, а прошивці MIUI 12.


Тільки недавно програмне забезпечення MIUI 12 успішно встановлювалася на різні смартфони, поки розробники раптово не припинили випускати оновлення і зрушили графік на кілька місяців вперед. Деякі експерти порахували, що причиною припинення роботи над прошивкою може стати раптовий крах Huawei і спроби Xiaomi заощадити на своїх проектах, в надії придбати частину бізнесу конкурента. Однак проблема може критися в іншому.

Xiaomi error

Справа в тому, що з випуском попередньої версії ПЗ (MIUI 11) сталася така ж проблема – прошивка споживала занадто багато ресурсів телефонів, через що батарея розряджалася катастрофічно швидко. Ця ж причина може стати джерелом швидкої розрядки акумулятора смартфонів з MIUI 12. За статистикою, зараз подібні складнощі найчастіше спостерігаються з телефонами POCO F1, Xiaomi Mi 9T, Mi 9 і Redmi Note 8, на яких встановлена нова прошивка. Однак розробники MIUI 12 нічого не радять з цього приводу, не виправдовуються і взагалі ігнорують подібні запити.

Незалежні експерти також назвали кілька варіантів дій, які допоможуть позбутися від проблеми. Вони радять повернути телефон до стандартних налаштувань, щоб переконатися, що саме прошивка винна в швидкій розряці батареї.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей