Hardnews

Чи можна потрапити в список людей, яким ніколи не дзвонять шахраї?

Обговорення
Шахрай

Телефонне шахрайство захлеснуло Україну своєю хвилею. Практично кожен так, чи інакше, стикався з шахраями, а багатьох їм вдавалося обвести навколо пальця. Проте, можна помітити, що одним людям любителі швидкої наживи дзвонять по кілька разів на день, а іншим лише час від часу. Може бути є списки людей, яким дзвонити для шахраїв небажано? І якщо вони є, як в них потрапити?


Експерти стверджують, що таких списків не існує в принципі. Зате є спеціальні бази абонентських номерів, які вони обдзвонюють із завидною регулярністю. Вони так само регулярно поповнюються новими номерами – витоки відбуваються, як в комерційному секторі, так і з держустанов. Якщо це все так, може бути є якась методика спілкування з шахраями, яка покаже їм марність дзвінків на конкретний номер?

Невідомий номер

Деякі люди намагаються експериментувати в цьому напрямку і пробують різні тактики. Наприклад, одні намагаються підіграти шахраям, вдаючи, що погоджуються на їх прохання і вимоги. Інші починають загрожувати викриттям, повідомляють, що є співробітниками поліції. Однак, замість очікуваного ними ефекту стикаються з ще більшим напором і жорстокістю, адже багато хто з шахраїв ведуть свої темні справи з місць позбавлення волі і люто ненавидять «людей в погонах».

Спроби провести шахраїв так само рідко закінчуються успіхом. Варто розуміти, що вони професіонали і готуються до кожного епізоду ретельно. Перемігши в одному словесному поєдинку, можна програти в іншому. Найкращою тактикою боротьби з шахрайством по телефону є повне ігнорування дзвінків з незнайомих і підозрілих номерів. В цьому випадку у користувача з’являється реальний шанс уникнути інших численних дзвінків – навіщо дзвонити туди, де не відповідають ?!

А які методики в розмові з шахраями використовуєте ви? Ласкаво просимо до коментарів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Подарок отличнику: как купить ребенку компьютер, который точно ему понравится

В минуле

Чи можуть українські інтернет-провайдери бачити історію вашого браузера

В майбутнє

Також буде цікаво