Чи можна потрапити в список людей, яким ніколи не дзвонять шахраї?

Зараз на головній

Телефонне шахрайство захлеснуло Україну своєю хвилею. Практично кожен так, чи інакше, стикався з шахраями, а багатьох їм вдавалося обвести навколо пальця. Проте, можна помітити, що одним людям любителі швидкої наживи дзвонять по кілька разів на день, а іншим лише час від часу. Може бути є списки людей, яким дзвонити для шахраїв небажано? І якщо вони є, як в них потрапити?


Експерти стверджують, що таких списків не існує в принципі. Зате є спеціальні бази абонентських номерів, які вони обдзвонюють із завидною регулярністю. Вони так само регулярно поповнюються новими номерами – витоки відбуваються, як в комерційному секторі, так і з держустанов. Якщо це все так, може бути є якась методика спілкування з шахраями, яка покаже їм марність дзвінків на конкретний номер?

Невідомий номер

Деякі люди намагаються експериментувати в цьому напрямку і пробують різні тактики. Наприклад, одні намагаються підіграти шахраям, вдаючи, що погоджуються на їх прохання і вимоги. Інші починають загрожувати викриттям, повідомляють, що є співробітниками поліції. Однак, замість очікуваного ними ефекту стикаються з ще більшим напором і жорстокістю, адже багато хто з шахраїв ведуть свої темні справи з місць позбавлення волі і люто ненавидять «людей в погонах».

Спроби провести шахраїв так само рідко закінчуються успіхом. Варто розуміти, що вони професіонали і готуються до кожного епізоду ретельно. Перемігши в одному словесному поєдинку, можна програти в іншому. Найкращою тактикою боротьби з шахрайством по телефону є повне ігнорування дзвінків з незнайомих і підозрілих номерів. В цьому випадку у користувача з’являється реальний шанс уникнути інших численних дзвінків – навіщо дзвонити туди, де не відповідають ?!

А які методики в розмові з шахраями використовуєте ви? Ласкаво просимо до коментарів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей