Новини

ПриватБанк запустив послугу, яка потрібна майже всім українцям

22 жовтня ПриватБанк запустив послугу, яка потрібна майже всім українцям. Вона стала можливою завдяки угоді, яку банк уклав з українським Нафтогазом. Суть послуги в тому, що тепер ви можете підключити газопостачання всього в кілька натиснень.


Як підключити газ через мобільний телефон

Українці, як повідомляють в ПриватБанку, є одними з найактивніших користувачів інтернет-банкінгу в світі, так що введення даної послуги було всього лише питанням часу. Підключити її дуже просто. Спочатку необхідно перейти на веб-сайт Приват 24 або ж відкрити його на смартфоні. Потім потрібно вибрати розділ «Послуги / Мої постачальники / Газ». Після цього вам запропонують ввести адресу будинку або квартири, яку ви хочете перевести на газопостачання від Нафтогазу.

Під вкладкою з адресою буде іконка, на якій буде намальований значок Нафтогазу. Натисніть на цю вкладку, і вкажіть по ній ваші персональні дані, а також EIC-код. Якщо ви не знаєте, що це, то подивіться на ваші газові квитанції. Це індивідуальний газовий код приміщення.

Коли заявку буде сформовано, ви можете запевнити її за допомогою вашого SmartID. Після відправки заявки з клієнтом протягом трьох днів зв’яжуться фахівці ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення. Ви можете вибрати один з двох тарифних планів – «Річний» або «Місячний».

Як ми писали раніше, Приватбанк попередив про фейкові розіграші в соціальних мережах, причому вже не в перший раз за останній час. Також управління найбільшого банку в нашій країні поскаржилося на те, що поліція ніяк не почне нормально ловити злочинців, через що їх розплодилося чимало. Взагалі, згідно з підрахунками, за час карантину кіберзлочинність неймовірно зросла: вона збільшилася приблизно на сімдесят відсотків. Суть схеми, яку використовують зловмисники, досить проста. Вам відправляють повідомлення, що ви нібито виграли в якомусь розіграші. Щоб отримати виграш необхідно перевести шахраям, які представляються співробітниками банку, гроші, які нібито є «комісією». Після оплати вас відправлять в найближчий офіс фінансової організації, щоб отримати виграш, але, природно, вам нічого не дадуть.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button