Великий інтернет-провайдер накрутить ціни за інтернет: інші слідом

Зараз на головній

Як повідомив Віктор Фролов, керівник компанії «Фрінет», великий український інтернет-провайдер, який належить йому, підвищить ціни на свої послуги вже з початку наступного місяця.


Коли і чому будуть підвищені тарифи

Подорожчання почнеться з Києва, з першого листопада. Тарифи зростуть на десять-двадцять гривень на місяць. Фролов повідомляє, що змушений йти на непопулярний крок за цілою низкою причин.

У нашій країні вартість інтернету є однією з найнижчих в світі. Якщо у нас в середньому платять за інтернет п’ять-шість доларів, то в Європі – тридцять-п’ятдесят. Очевидно, що, з одного боку, українці не можуть собі дозволити платити стільки ж, скільки жителі країн Євросоюзу, але при цьому занадто низькі ціни відлякують іноземних інвесторів, що стає перешкодою до розвитку української економіки.

Швидкий інтернет

 

Інша причина – в тому, що курс долара щодо гривні продовжує зростати. Від ціни долара залежить ціна волоконно-оптичних ліній зв’язку та іншого обладнання, необхідного для функціонування інтернету. Зараз ситуація досить дивна: у того ж Одеського кабельного заводу кабеля дорожче, ніж у китайських виробників, з урахуванням доставки, але при цьому якість у одеситів нижче.

Як ми писали раніше, в той же час деякі провайдери заспокоюють українців, наприклад, той же «Київстар», який заявив, що не збирається підвищувати ціну на свій інтернет найближчим часом. При цьому у найбільшого оператора мобільного зв’язку і другого за кількістю користувачів інтернет-провайдера країни відзначають, що наша країна дійсно унікальна в тому, що стосується ринку телеком-послуг. Ми зберігаємо світове лідерство за найнижчою вартістю доступу в Мережу в світі, і при цьому наша країна знаходиться також в лідерах за якістю інтернет-послуг, по крайній мірі, в Європі. Це заслуга великої конкуренції: ні в однієї компанії немає монопольного місця на ринку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей