Hardnews

ТОП найпопулярніших в Україні електрокарів

Обговорення
Tesla Model 3

Представники влади України повідомляють, що в країні різко зріс попит на електромобілі різних виробників. Дійшло до того, що по дорогах «неньки» роз’їжджають дорогі ексклюзиви, на кшталт Tesla Model Y, однак рядові українці віддають перевагу машинам простіше.


Отже, на даний момент в кінці списку з десяти найпопулярніших в країні електромобілів «примостився» Renault Zoe. Зараз в межах держави зареєстровано 626 одиниці даної техніки. За рейтингом вище конкурента розмістився Mercedes-Benz B-Class ED в кількості 627 штук. Слідом практично «впритул» йдуть Tesla Model X і Volkswagen e-Golf – 655 і 758 автомобілів відповідно. На почесному п’ятому місці в рейтингу популярності розташовується Fiat 500e – їх по країні налічується 781 одиниці. Четвірку лідерів відкриває BMW i3 – 1009 штук, за ним слідує Renault Kangoo Z і Tesla Model S (1058 та 926 автомобілів). Безсумнівним лідером списку є Nissan Leaf – даних електрокарів в Україні налічується 11731 одиниць.

Незважаючи на те, що практично 50% всього споживчого ринку електромобілів в країні завоював Nissan Leaf, в процентному співвідношенні популярність набирає Tesla. Зараз найбільшим попитом користується модель Model S, однак аналітики впевнені, що слава Model Y швидко виведе її на перші шпальти рейтингу.

Олексій Рябчин, віце-прем’єр України, повідомив, що країна може стати не тільки споживчої майданчиком для виробників електрокарів, вона має серйозний потенціал очолити ринок виробників даної техніки. На думку політика, безліч виробничих майданчиків можуть стати чудовою базою для створення своїх екологічних автомобілів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито головні помилки при покупці нового смартфона

В минуле

Нову Пошту очікують зміни у зв’язку з коронавірусом

В майбутнє

Також буде цікаво