VodafoneНовини

Vodafone зробив месенджери і youtube безкоштовними

Обговорення
Vodafone

Нещодавно оператор Vodafone запустив прекрасну акцію, в рамках якої зробив безкоштовною послугу Online Pass, а також залишив в силі стару акцію Video Pass. Завдяки цьому тепер будуть безлімітними як месенджери і соціальні мережі, так і YouTube та інші відеосервіси. Мабуть, ці послуги ще ніколи не були такими вигідними і доступними для найширшого числа абонентів другого мобільного оператора в нашій країні.


Які послуги входять в дані акції?

В рамках безкоштовного підключення до Vodafone Online Pass ви отримуєте повністю безлімітний трафік на основні ресурси для спілкування, в тому числі Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, а також аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Для того, щоб отримати доступ до цієї послуги, у вас повинен бути оплачений ваш основний пакет послуг в рамках тарифного плану. Термін дії цієї програми – з першого жовтня поточного року і до 14.01.2021 включно. Вона доступна для абонентів тарифних планів Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus, а також для контрактних тарифних планів Red S, M, L.

В рамках Vodafone Video Pass ви будете отримувати повний безліміт на Ютуб, а також Мегого і Нетфлікс. Звертаємо вашу увагу, що вартість підписки в вартість послуги не входить. Але тим не менш, в рамках цьогорічної акції ви також можете підключити її безкоштовно.

Як ми писали раніше, Vodafone назвав смартфони, через які найбільше переживають користувачі. Згідно зі статистикою, найпопулярнішими смартфонами, які українці страхують, є Xiaomi Redmi Note 8T, Samsung Galaxy моделей A10, A30 і A51, а також Apple iPhone XS. Найчастіше за страховою сумою звертаються люди, які розбили свій телефон: 73% звернень були саме з приводу механічних пошкоджень телефону. Ще дванадцять відсотків користувачів свої телефони втопили. Причиною 13% страхових випадків стала гарантійна поломка. Тільки 2% смартфонів були вкрадені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил безлимитный интернет за 50 гривен в месяц

В минуле

Vodafone сделал мессенджеры и youtube бесплатным

В майбутнє

Також буде цікаво