Softnews

Влада вирішила доручити Huawei захист українців від загроз в інтернеті

Обговорення

Захистом українців від усіляких загроз в інтернеті вирішила зайнятися компанія Huawei за дорученням влади. Про це сказано в меморандумі, який підписала з компанією державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Крім забезпечення безпеки, меморандум також ставить і інші цілі, наприклад, підтримку розвитку телекомунікацій в нашій країні.


Які перспективи відкриває співпраця для українців

Як повідомив Юрій Щиголь, керівник державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, компанія світового рівня з радістю прийняла пропозицію українського уряду допомогти забезпечити кібербезпеку та кіберзахист. Очікується, що це підвищить захищеність держави і громадян перед обличчям інформаційних загроз, а також відкриє цілий ряд нових можливостей для реалізації спільних проектів, навчання, підвищення кваліфікації фахівців, що займаються кібернетичної безпекою і телекомунікаціями. Ма Ци, директор філії Huawei в Україні, також зі свого боку зазначив, що зробить все можливе заради того, щоб допомогти побудувати в нашій країні повноцінну кібербезпека.

Як ми писали раніше, в нашій країні, здається, вирішили всерйоз взятися за боротьбу з російськими сервісами. Незважаючи на те, що ті ж Вконтакті та Однокласники давно заблоковані, українці як і раніше їх відвідують. Рада нацбезпеки і оборони давно зобов’язала СБУ підтримувати санкції, однак аж до недавнього часу та не дуже активно боролася з використанням російських сервісів, обмежуючись лише їхнім блокуванням, яка легко обходиться за допомогою VPN. Проте, зараз, здається, вирішили ставити на облік в поліцію тих українців, що продовжують користуватися російськими сервісами. Питання про постановку українців на облік входить в національну стратегію кібербезпеки, яку розглядатимуть протягом півроку. Проте, далеко не факт, що цей пункт буде прийнятий. Навіть якщо це так і буде – не зовсім зрозуміло, яким чином держава повинна ставити на облік «несвідомих» українців, і які наслідки для громадян це може мати. В першу чергу, необхідно вирішити питання з VPN: навіть тих, хто користується «безкоштовними» серверами, відстежити досить складно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iPhone 12 в Україні: оголошено точні дату старту продажів і ціни в офіційних ритейлерів

В минуле

Власть решила поручить Huawei защиту украинцев от угроз в интернете

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle