Softnews

У мережі з’явився шахрайський додаток Privat24

Служба безпеки українського банку «ПриватБанк» попередила про те, що в інтернеті почав активно поширюватися шахрайський варіант додатку Privat24. Дана програма створена злочинцями, які обкрадають клієнтів банку, використовуючи підмінний додаток.


Дана інформація з’явилася на сайті «ПриватБанк». З’ясувалося, що невизначена група злочинців запустила в роботу додаток, який активно рекламується в інтернеті. Користувачів заманюють ексклюзивними кредитними пропозиціями, призами та розіграшами, нібито проведеними «ПриватБанком». Поширюється додаток через соціальну мережу «Інстаграм», де постійно з’являються аналогічні групи і спільноти, через які він і потрапляє на телефони користувачів.

Насправді ті клієнти банку, які увійдуть на свою сторінку через додаток, можуть знайти тільки проблеми. З їх рахунків списуються гроші, а повернути їх не допоможуть навіть правоохоронці. «ПриватБанк» попереджає, що їх офіційний додаток має світлу картинку, а програма шахраїв копіює логотип фінансової установи, але він розташований на темному тлі.

Незабаром після появи шахрайського інструменту і величезної кількості негативних відгуків, що залишаються ошуканими клієнтами банку, попередження з’явилося на офіційній сторінці Мінфіну. Зрозуміло, слідом за цим користувачі почали «атакувати» регулятора, з проханням розібратися в ситуації і повернути їм гроші, проте допомоги вони поки не отримали. Прес-центр «ПриватБанку» попереджає, що використовувати сторонній софт для входу в свій інтернет-банкінг строго не рекомендується, як і передати особисті фінансові дані третім особам. Надійний додаток можна скачати на сайті банку, в інших випадках фінустанова знімає з себе відповідальність.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafonе продлил безлимит для всех до начала весны

В минуле

ПриватБанк почав повертати деякі платежі на картки

В майбутнє

Також буде цікаво