Softnews

The Witcher 4 – відомо ім’я головного героя

Обговорення
Автор «Відьмака» став найпопулярнішим письменником інтернет-магазину Amazon

Видання GamePressure, пославшись на власні анонімні джерела, розкрило подробиці The Witcher 4. За словами представників порталу, розробка проекту вже почалася, а його концепція, судячи з опублікованих деталей, попередньо сформована.


У продовженні знаменитої франшизи головною героїнею стане Цирі, дочка Геральта з Рівії по Праву Несподіванки. CD Projekt RED збирається розповісти про пригоди дівчини до подій третьої частини. Звідси випливає, що потенційна The Witcher стане приквелом Wild Hunt . Швидше за все, гравцям розкажуть про поневіряння Цирі, а в сюжеті глибше розкриють теми відносин головної героїні з чарівником Авалак’хом і подорожей по різних світах.

Цирі - головна героїня The Witcher 4

Цирі – головна героїня The Witcher 4

Цирі – ідеально для The Witcher 4

Як стверджує GamePressure, розробники з CD Projekt RED вважають, що в The Witcher повинен завжди бути присутнім самобутній протагоніст, і Цирі прекрасно вписується в це поняття. Дівчина була фаворитом при виборі персонажа на головну роль, однак в Wild Hunt користувачам показали її справжню силу, з якою не зможе зрівнятися жодне чудовисько. Тепер же, за словами анонімних джерел, автори знайшли рішення і зуміли вписати здатності Цирі в геймплейну концепцію.

Варто зазначити, що офіційні відомості щодо розробки нового Відьмака не надходили. Однак раніше CD Projekt RED висловлювала бажання повернутися до серії.

Також нагадаємо, що Автор Відьмака зробив неочікуване зізнання.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 3 и Mi Band 4 теперь могут управлять Windows 10

В минуле

OnePlus 8 Pro: новинка позує на офіційних рендерах

В майбутнє

Також буде цікаво