lifecell

lifecell запустив послугу, про яку так просили українці

Обговорення

Нещодавно мобільний оператор lifecell запустив послугу, про яку давно просили українці. Йдеться про можливість вибрати номер телефону при покупці електронної карти на сайті оператора. Про це повідомила в четвер прес-служба оператора.


Які цифри можна підібрати для свого номера?

Ви можете вибрати номер за набором цифр, який ви хочете, за певним шаблоном або ж навіть за певною мнемонічною фразою, яка дозволить вам простіше запам’ятати даний номер. Також можна зашифрувати в номері будь-яку дату або виключити небажані цифри. Якщо звичайна електронна сім-карта коштує сто п’ятдесят гривень, то її версія з певним набором цифр може коштувати значно більше – все залежить від конкретного набору чисел.

Оператор Lifecell запустив послугу, що дозволяє оформити електронні сім-карти, ще в листопаді минулого року. З тих пір спостерігається стабільне зростання продажів даних сім-карт, за винятком періоду карантину в березні та квітні поточного року. В цілому кількість користувачів електронних сім-карт зросла на дев’яносто чотири відсотки, найбільш активними покупцями стали володарі смартфонів iPhone 11, iPhone XR і iPhone XS Max.

Як ми писали раніше, lifecell вирішив видати своїм абонентам по ще одній SIM-картці. Резервна сім-карта – це запасна сім-карта, яка береться на додаток до вашої основної картки від lifecell. Ви можете дистанційно активувати її в будь-який час доби, якщо загубите основну картку або вона, припустимо, зламається. Для того, щоб підключити дану послугу, вам достатньо звернутися в будь-який найближчий магазин lifecell, або ж до будь-якого доступного представника оператора, який займається корпоративними продажами. Далі ви повинні будете сплатити вартість резервної картки – п’ятдесят гривень. Скористатися карткою також простіше простого. Щоб активувати її, вам досить просто подзвонити в контактний центр оператора за номером 5433.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Звонять і мовчать: хто і навіщо тероризує українців

В минуле

lifecell запустил услугу, о которой так просили украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво