Київстар

Київстар запустив новий безліміт для всіх абонентів

Обговорення

«Київстар» запускає безліміт на Instagram для всіх своїх абонентів протягом усього жовтня-місяця. Дана пропозиція буде дійсна для всіх без винятку користувачів послуг найбільшого мобільного оператора нашої країни, незалежно від того, обслуговуються вони на основі контрактних тарифних планів або ж тарифних планів передоплати.


Новий безліміт для всіх

У четвер прес-служба оператора повідомила, що трафік, що йде через дану популярну соціальну мережу, не буде враховуватися у всіх абонентів оператора. Для цього є всього лише дві умови – по-перше, ваш стандартний пакет послуг за умовами вашого тарифного плану повинен бути повністю оплачений, і по-друге, вам краще користуватися офіційними додатком соціальної мережі. Починаючи з листопада безліміт, як і раніше, буде діяти тільки в деяких тарифних планах.

Вибір саме цієї соціальної мережі пояснюється досить просто. Статистика показує, що на неї йде найбільше трафіку в порівнянні з іншими мессенджерами – п’ятнадцять відсотків.

Як ми писали раніше, абоненти Київстар тепер можуть відстежувати місце розташування інших людей. Нещодавно Київстар запустив послугу «Маячок», яка дозволить українцям відстежувати місце розташування своїх близьких, якщо люди за них переживають. Даний спосіб підходить для контролю за дітьми, наприклад. Послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 068-123-45-67 можна підключити за допомогою простої комбінації * 147 * 1 * 4 * 380681234567 #. Зрозуміло, на місце 1234567 необхідно підставити відповідні цифри номера того абонента, якого ви хочете додати в список друзів, яких хочете відстежувати. Відповідний абонент отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам дізнаватися про його місцезнаходження.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк скасував оплату і знизив тарифи, кому пощастило

В минуле

Киевстар запустил новый безлимит для всех абонентов

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle