Бізнес та акції

ПриватБанк скасував оплату і знизив тарифи, кому пощастило

Обговорення
Приватбанк

Представники українського банку «ПриватБанк» повідомили про нововведення, які зроблять роботу підприємців більш вигідною. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції банк робить знижки на віддалені операції з корпоративними рахунками, щоб знизити ризик захворіти відвідувачам відділень.


Дані нововведення вступили в силу разом з поширенням коронавируса, який змушує різні міста України переміщуються в жовту зону. Щоб знизити навантаження на відділення і зменшити кількість людей, які відвідують їх, «ПриватБанк» вводить спеціальні послаблення для підприємців, які використовують віртуальні рахунки. Наприклад, введені знижки для поповнення корпоративного рахунку з терміналу самообслуговування. Тепер вартість знизилася з 7 гр до 5 незалежно від внесеної суми.

ПриватБанк

Також банк знімає всі обмеження на платежі через онлайн-сервіси, які відбуваються по закінченню банківського робочого дня. Всі переклади між корпоративними і особистими рахунками всередині банківської системи після 5 години вечора не будуть обходитися за збільшеним тарифом, а переклади на рахунки інших банків будуть коштувати 3 гривні. Крім цього з 1 жовтня зменшена комісія за виведення грошей з корпоративного рахунку на особистий – утримуватися буде всього 1% від знятої суми. Це ж стосується і перекладів на карту «Ключ до Рахунку». Використання корпоративних рахунків для нецільових витрат також обкладається податком в 0,5%.

Разом з «пряником» вводиться і «батіг» – тепер за внесення та зняття коштів з рахунку через касу доведеться заплатити 20 гривень комісії, а також зазначені відсотки. Таким чином банк хоче перевести більшу кількість людей на інтернет-сервіси на час пандемії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

MIUI 12 з’явилася вже на 56 смартфонах Xiaomi

В минуле

Київстар запустив новий безліміт для всіх абонентів

В майбутнє

Також буде цікаво