Київстар

Київстар “урізав” кількість інтернету для всіх абонентів

Обговорення
Киевстар

Київстар підтвердив, що урізує кількість інтернету, доступну користувачам в рамках безлімітних тарифних планів. Дані зміни вступлять в силу після п’ятого жовтня. Нагадаємо, що насправді у Київстар завжди діяли обмеження по швидкості.


Якими тепер будуть ліміти в «безлімітному» інтернеті

Нагадаємо, що раніше у всіх тарифних планах Київстар з формально безлімітним інтернетом насправді діяв ліміт – три гігабайти трафіку в день. Після вичерпання даного трафіку швидкість падала до 0,8 Мбіт / сек. Обмеження знімалося опівночі наступного дня, і користувачеві знову було доступно три гігабайти трафіку на максимальній швидкості. Оператор стверджував, що в таких обсягах інтернет витрачало менше одного відсотка користувачів.

Згідно з новими умовами так званої «Політики справедливого розподілу мережевих ресурсів», користувачі більше не будуть отримувати, фактично, 90 гігабайтів інтернету в місяць. Ця кількість урізана більш ніж удвічі. Тепер користувачі будуть отримувати лише сорок гігабайтів на місяць. Більш того – ця кількість інтернету тепер видається не добовими пакетами, а одним. Тобто, судячи з усього, терпіти урізану швидкість доведеться до кінця місяця.

У «Київстарі» продовжують стверджувати, що сорока гігабайтів інтернету цілком достатньо. У протилежному випадку можна буде замовити за десять гривень додатковий гігабайт інтернету за допомогою послуги «Турбо кнопка», яка стане доступна з того ж п’ятого жовтня. Наскільки даної кількості інтернету буде досить? Не забуваємо, що починається друга хвиля пандемії, і, швидше за все, багатьом українцям знову доведеться працювати з дому. У провінції люди часто опиняються в такій ситуації, що їм недоступний ніякий інтернет, крім мобільного. А одна відеоконференція цілком може витратити два-три гігабайти. Тобто кількох конференцій досить, щоб фактично повністю залишитись без  інтернету, або ж доведеться платити, по суті, «другу зарплату» оператору.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Укрзалізниця припинила продаж квитків в частині України: звідки дістатись вже неможливо

В минуле

Киевстар “урезал” количество интернета для всех абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво