Hardnews

Укрзалізниця припинила продаж квитків в частині України: звідки дістатись вже неможливо

Обговорення

Через посилювання пандемії коронавірусу Укрзалізниця перестала продавати квитки на кілька маршрутів. Тепер під заборону потрапили напрямки з центру на Західну Україну, зокрема, на Тернопіль.


Згідно з офіційною інформацією, причиною заборон стали спалахи коронавірусу, які зафіксовані в кількох населених пунктах Тернополя. Саме місто потрапило в червону зону, що означає припинення пасажирського сполучення з іншими областями країни. Рух буде відновлено коли кількість уражених хворобою перестане рости. Даний висновок був зроблений членами комісії з техногенно-екологічної безпеки та донесено до керівництва Укрзалізниці.

Зокрема, заборонені будуть маршрути «Львів – Новоолексіївка», «Дніпро – Трускавець», «Київ – Львів», «Одеса – Ужгород», «Київ – Трускавець», «Киeв – Ужгород», «Снятин – Одеса – Чернівці», «Одеса – Львів», «Харків – Трускавець». Експерти попереджають, що найближчим часом можуть бути заборонені і інші напрямки, які пов’язані з Тернополем. Дане рішення вступило в силу 28 вересня, термін закінчення дії заборони поки не називається.

Є і позитивні новини, пов’язані з поточною ситуацією розвитку пандемії – знято заборону на подорожі в деякі райони країни, які раніше були закриті через коронавірусну інфекцію. Причиною скасування стало скорочення кількість хворих, а відповідно – вихід населених пунктів з червоної зони. Дозвіл на переміщення торкнувся жителів Новоселіці, Клевані, Ізмаїла, Чернівців, Івано-Франківська, Коломиї та Дубно – в ці міста транспорт може в’їжджати і виїжджати з них без обмежень. Але співробітники комісії попереджають, що ситуація може змінитися у зворотний бік в будь-який момент.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

На смартфонах Xiaomi з MIUI 12 можна вимірювати пульс

В минуле

Київстар “урізав” кількість інтернету для всіх абонентів

В майбутнє

Також буде цікаво