Hardnews

LG випустила телевізор-рулон за 2.5 мільйона гривень

Обговорення

LG випустила перший телевізор з рулонною матрицею. Преміальний девайс буде доступний для покупки в жовтні, повідомляє видання GizChina з посиланням на матеріали компанії.


Модель отримала назву LG Signature OLED TV R. Апарат відрізняється від інших пристроїв на ринку тим, що має гнучкий OLED-екран, який згортається в спеціальну підставку. Відповідно до опису девайса, процес згортання і розгортання панелі займає близько 15 секунд. Гнучкий дисплей розрахований на 50 тисяч циклів або 13 років використання, якщо включати і вимикати прилад до 10 разів на день.

Апарат підтримує 4К-розширення. Також відомо, що телевізор оснащений вбудованою акустичною системою потужністю 100 ват.

Журналісти помітили, що LG Signature OLED TV R був анонсований ще на виставці Consumer Electronics Show (CES), яка відбулася в січні 2019 року. Однак в той момент LG демонструвала лише прототип апарату. На даний момент доступний сайт , на якому можна залишити попереднє замовлення на телевізор-рулон. LG Signature OLED TV R надійде в продаж в жовтні, його вартість складе 100 мільйонів корейських вон або близько 2,4 мільйона гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Деяким покупцям PlayStation 5 доводеться чекати її до 2021 року

В минуле

Розкрито правила швидкої зарядки смартфона

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle