Hardnews

Xioami Mi Band 4 отримав довгоочікувану функцію

Обговорення

Популярний фітнес-браслет Xioami Mi Smart Band 4 отримав одну з найбільш очікуваних функцій: ПриватБанк дозволив своїм клієнтам оплачувати покупки за допомогою NFC-чіпа, який вбудований в даний пристрій. Модифікація даного гаджета, яка відкриває доступ до даної функції, була розроблена Xiaomi у співпраці з Mastercard. Для клієнтів ПриватБанку, чиї карти належать до саме цієї платіжної системи, тепер ця функція стане доступною.


Як налаштувати функцію оплати фітнес-браслетом і проводити подальші операції?

Як же налаштувати безконтактну оплату за допомогою Mi Smart Band 4 NFC? Для цього вам буде необхідно в першу чергу встановити додаток Mi Fit на ваш смартфон. Після цього у відповідній вкладці вам потрібно буде додати вашу платіжну картку ПриватБанку. Прив’язати, до речі, можна до шести карт.

Щоб оплатити вашу покупку за допомогою Mi Smart Band 4 NFC, вам в першу чергу потрібно буде перейти в меню «Карти» на вашому трекері. Після цього слід вибрати будь-яку з платіжних карт в списку, які прикріплені до вашого смартфону. Піднесіть для оплати пристрій до безконтактного терміналу. Переживати за ваші гроші не варто. Всі фінансові платежі, які здійснюються за допомогою браслета, захищаються спеціально технологією токенізації системи Mastercard. Номер карти в ній замінюється шестнадцатізначним токеном, і ці дані зберігаються в самому NFC-чіпі, який розроблений за найвищими запобіжними стандартами.

Відзначимо, що Xioami Mi Smart Band 4 – не єдиний фітнес-браслет від даного виробника, який підтримує функцію безконтактної оплати. Її також підтримує Xiaomi Mi Band 5, який, крім цього, отримав одинадцять спортивних режимів. П’ять з них – нові, яких не було в попередніх версіях. Це три тренажера – велотренажер, гребний і еліптичний, а також скакалка та йога. Також за допомогою даних смарт-годин можливість робити фото та розблоковують екран: у них буде можливість спускати затвор камери смартфона. Нарешті, в китайській версії користувачі отримали голосового помічника XiaoAI, а в міжнародній – Amazon Alexa.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине массово подорожает домашний интернет

В минуле

Xioami Mi Band 4 получил самую долгожданную функцию

В майбутнє

Також буде цікаво