Новини

Джонні Айв, головний дизайнер Apple, йде з компанії

Прес-служба Apple повідомила про відхід головного дизайнера компанії – Джонні Айва, який доклав руку до головних «яблучних» пристроїв. Айв приєднався до команди дизайнерів Apple ще в 1992 році, а вже через 5 років зайняв посаду віце-президента промислового дизайну.

Чим відомий?

За 29 років Айв працював над дизайном iPod, iPhone, iMac і MacBook в алюмінієвому корпусі. Він також розробив інтерфейс iOS 7. Також Айв працював над Apple Watch і новим кампусом в Apple Park, який відкрили в 2019 році. Останньою масштабною роботою Джонні Айва в Apple стала розробка дизайну Mac Pro 2019. Голос Айва багатьом знайомий по озвучці більшості роликів з анонсами нових продуктів Apple.

https://youtu.be/wl4Hg23RQHQ

Чому та куди пішов?

Офіційною причиною відходу дизайнера стало створення власної студії під назвою LoveFrom. За словами Айва, студія буде займатися не тільки дизайном, а одним з її ключових партнерів залишиться Apple. LoveFrom почне свою роботу в 2020 році, а сам Айв очікує, що співпраця його нової компанії з Apple триватиме ще довгі роки.

Хто замінить?

Посаду головного дизайнера в Apple розділять віце-президент з промислового дизайну Еванс Ханки і віце-президент по дизайну інтерфейсів Алан Дай.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button